Logo

17-18.8.2019 Mistrovství WRC ČR mládeže, Kozlovice | Novinky | Western Riding Club České republiky

17-18.8.2019 Mistrovství WRC ČR mládeže, Kozlovice

17-18.8.2019 Mistrovství WRC ČR mládeže, Kozlovice

Propozice na Mistrovství WRC ČR mládeže, Painthorse Kozlovice, konané 17-18.8.2019 ZDE

Uzávěrka přihlášek do 12.8.2019 do 20,00 hod.

Jako bonus je pro Mistrovství mládeže i dospělých vypsána disiciplína Ranch Riding.

Ranch Riding je disciplína, která je letošní zkušební novinka, a protože na začátku sportovní sezony nebyly stanoveny podmínky kvalifikace pro MČR WRC, tak jezdci nemusí mít splněnou kvalifikaci jako u ostatních disciplín.

Pokud bude dostatečný počet účastníků, bude vyhlašován i titul Mistr republiky a vítěz bude oceněn na Mistrovství i Galavečeru WRC ČR. Protože to je zkušební disciplína a nebyla povinně vypisována, tak Šampionát v této disciplíně vyhlašován nebude.

Dodatek k propozicím:

U bodovaných disciplín v případě shodnosti dosaženého score rozhoduje o umístění počet penalt. V případě více rozhodčích a kol soutěže pak jejich celkový součet.V případě shodného skore i shodného počtu penalt se pojedou rozjížďky. Soutěžní dvojice, která odmítne rozjížďku, ztrácí první místo a bude umístěna na místě druhém, bez ohledu na finanční výhru. Jezdec účastnící se rozjížďky se v případě diskvalifikace nemůže umístit níže než na místě, na kterém měl shodu, např. byl-li před rozjížďkou na 1.- 3.místě skončí celkově 3.

U nebodovaných disciplín v případě shody bude rozhodovat výsledek u hlavního rozhodčího dne. Hlavní rozhodčí bude losován první den závodů, druhý den bude hlavní rozhodčí ten druhý. ( pleasure, HUS)