Logo

Závody C, D - Štěnovický Borek 23. 8. 2014 | 2014 | Western Riding Club České republiky

Závody C, D - Štěnovický Borek 23. 8. 2014
Další články
Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

 

Závody C, D - Štěnovický Borek 23. 8. 2014

D Otevřená Showmanship at Halter

1. Vaňková Radka Platon

C Mládež Showmanship at Halter

1. Kořán Roman Mahal

C Otevřená Showmanship at Halter

1. Liptáková Vladimíra Red Hollywood Sugar
2. Levorová Vlasta SK Footwork
3. Mikulesjká Tereza Jan Jack Kiowa Boy

D Otevřená Western Horsemanship

1. Bartošová Silvie Gotalotta Smart
2. Márová Šárka Dunnits Rowdy

Vaňková Radka Platon

Váňová Denisa Red Shados Bandit

C Mládež Western Horsemanship

1. Grimová Denisa Vendy
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
3. Hůdová Barbora Mystey of Jack
4. Váňová Denisa Res Shados Bandit
5. Kořán Roman Mahal

C Otevřená Western Horsemanship

1. Číhalová Lucie April Doc Bony
2. Mikulejská Tereza Jan Jack Kiowa Boy
3. Liptáková Vladimíra Red Hollywood Sugar
4. Bartošová Silvie Gotalotta Smart
5. Bouzková Jaroslava Lucky
6. Levorová Vlasta SK Footwork

D Otevřená Western Pleasure

1. Vodičková Petra Ramir
2. Váňová Denisa Red Shados Bandit
3. Vaňková Radka Platon

C Mládež Western Pleasure

1. Grimová Denisa Vendy
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit
3. Kořán Roman Mahal
4. Hůdová Barbora Mystery of Jack

C Otevřená Western Pleasure

1. Márová Nikola Zippo Firelight
2. Cejpová Veronika Sweet Golden Express
3. Bartošová Silvie Gotalotta Smart
4. Jandová Jitka JZ Crimson Star
5. Grimová Denisa Vendy
6. Mikulejská Tereza Jan Jack Kiowa Boy
7. Vodičková Petra Ramir
8. Číhalová Lucie April Doc Bony

D Otevřená Trail

1. Bartošová Silvie Gotalotta Smart
2. Márová Šárka Dunnits Rowdy
3. Vodičková Petra Ramir


Číhalová Lucie April Doc Bony

C Mládež Trail

1. Grimová Denisa Vendy
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
3. Kořán Roman Mahal

C Otevřená Trail

1. Mikulejská Tereza Jan Jack Kiowa Boy
2. Bartošová Silvie Gotalotta Smart
3. Liptáková Vladimíra Red Hollywood Sugar
4. Márová Nikola Zippo Firelight
5. Cejpová Veronika Sweet Golden Express
6. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
7. Bouzková Jaroslava Lucky
8. Vodičková Petra Ramir
9. Levorová Vlasta SK Footwork

C Mládež Reining

1. Abrahámová Karolína AJS Bodyjac
2. Krejčíková Veronika Ronja

C Otevřená Reining

1. Jirák Radan SR Sweet N Low
2. Levorová Vlasta SK Footwork
3. Bužková Lucie PB Roan Dualy
4. Michlová Petra Jacs Peppy Cowgirl
5. Jiráková Tetzeli Barbara Lil Princess Whiz
6. Vlčková Barbora Brigitte Bar Doc
7. Jandová Jitka Holywood Chex

Cejpová Veronika MV Pauleenas Delight

Vacík Václav MA Starfighter

D Otevřená Reining

1. Jirák Radan SR Sweet N Low
2. Bužková Lucie PB Roan Dualy
3. Jiráková Tetzeli Barbara Lil Princess Whiz
4. Jandová Jitka Holywood Chex
5. Vlčková Barbora Brigitte Bar Doc
6. Volmanová Radka Miss Jacie Hollywood
7. Krejčíková Veronika Ronja

Levorová Vlasta SK Footwork