Logo

Závody D - Krakonoš u Mar. Lázní - 22. 6. 2013 | 2013 | Western Riding Club České republiky

Závody D - Krakonoš u Mar. Lázní - 22. 6. 2013
Další články
Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

 

Závody D - Krakonoš u Mar. Lázní - 22. 6. 2013

D Otevřená Barrel Race

1. Řežábková Zuzana Love Lasky Dee 17,4
2. Buschová Frederika Sinthe Gleshka 19,3
3. Uhlířová Pavlína Limetree Magnum 20,6
4. Havlová Kristýna Jacky Little Boy 21,0

D Mládež Showmanship at Halter

1. Langášová Aneta Pretty Lady Star
2. Čechová Linda Wi Owapi
3. Bittová Natálie Frost San Poco
4. Uhlířová Pavlína Limetree Magnum

D Otevřená Showmanship at Halter

1. Uhliarová Adéla Ima Docs Marc
2. Filková Kateřina Shereen Honey

D Otevřená Trail

1. Kněžická Lenka Natala 67,5
2. Uhliarová Adéla TT Sharon Dream 65,5
3. Uhliarová Adéla Ima Docs Marc 64
4. Řežábková Zuzana Love Lasky Dee 61
5. Buschová Frederika Sinthe Gleshka 60
6. Dvořáková Michaela Shaden 58,5
7. Havlová Kristýna Jacky Little Boy 44,5
Molodovec Jan CF Lady Bar

D Mládež Western Horsemanship

1. Uhlířová Pavlína Limetree Magnum
2. Langášová Aneta Pretty Lady Star
3. Čechová Linda Wi Owapi

D Otevřená Western Horsemanship

1. Řežábková Zuzana Love Lasky Dee
2. Kněžická Lenka Natala
3. Uhliarová Adéla Ima Docs Marc
4. Aufrichtigová Michaela Calvin
5. Havlová Kristýna Jacky Little Boy
6. Molodovec Jan CF Lady Bar
7. Dvořáková Michaela Shaden
8. Bitto David Frost San Poco
9. Filková Kateřina Shereen Honey

D Mládež Western Pleasure

1. Uhlířová Pavlína Limetree Magnum
2. Čechová Linda Wi Owapi

D Otevřená Western Pleasure

1. Řežábková Zuzana Love Lasky Dee
2. Kněžická Lenka Natala
3. Uhliarová Adéla TT Sharon Dream
4. Dvořáková Michaela Shaden
5. Aufrichtigová Michaela Calvin
6. Filková Kateřina Shereen Honey
7. Havlová Kristýna Jacky Little Boy