Logo

Závody C - Sobotka 11. 8. 2012 | 2012 | Western Riding Club České republiky

Závody C - Sobotka 11. 8. 2012
Další články
Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

 

Závody C - Sobotka 11. 8. 2012

Výsledky ze závodů:

C Otevřená Showmanship at Halter

1. Chmelová Drahomíra Zora
2. Čechová Lenka Star Shine Power
3. Botlíková Tereza Dark Brown Jack

C Otevřená Western Pleasure

1. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
2. Botlíková Tereza Dark Brown Jack
3. Přikrylová Veronika Secret Johny Dunnit
4. Procházková Regina BV Win A Little Cash
5. Chmelová Drahomíra Zora
6. Klimková Veronika Šemík
7. Brabcová Adéla Koran
8. Podhájecká Karolína Gero
9. Koudelka Josef Sean

C Otevřená Trail

1. Botlíková Tereza Dark Brown Jack 66,5
2. Chmelová Drahomíra Zora 66
3. Brabcová Adéla Koran 65
4. Přikrylová Veronika Secret Johny Dunnit 65
5. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar 64,5
6. Koudelka Josef Sean 62
7. Podhájecká Karolína Gero 62
8. Klimková Veronika Šemík 58,5

C Otevřená Western Horsemanship

1. Botlíková Tereza Dark Brown Jack
2. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
3. Chmelová Drahomíra Zora
4. Přikrylová Veronika Secret Johny Dunnit
5. Podhájecká Karolína Gero
6. Koudelka Josef Sean
7. Brabcová Adéla Koran
8. Klimková Veronika Šemík
9. Procházková Regina BV Win A Little Cash
10. Čechová Lenka Star Shine Power
Hanková Jana Ringo Power Roman

C Otevřená Reining

1. Klimková Kateřina Kings Peppy Bar
2. Procházková Regina Skippers King JR
3. Koudelka Josef Sean
4. Podhájecká Karolína Gero
5. Procházková Regina BV WIn A Little Cash

C Otevřená Pole Bending

1. Aujeská Gabriela Dallas 26,75
2. Procházková Regina Skippers King JR 29,84
3. Haberlová Lenka Gramm Sweet Night 32,09

C Otevřená Speed Race

1. Aujeská Gabriela Dallas 29,88
2. Procházková Regina Skippers King JR 31,25

C Otevřená Barrel Race

1. Aujeská Gabriela Dallas 18,94
2. Procházková Regina Skippers King JR 19,04
3. Haberlová Lenka Gram Sweet Night 21,81