Logo

Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015 | Ze závodů a akcí | Western Riding Club České republiky

Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015
Další články
Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Titul Champion WRC ČR 2019

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 452-471

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství dospělých WRC ČR 2019 výsledky disciplín 201-451

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

27-28.7.2019 Kozlovice, pidilidi B

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

13.7.2019 Kostelany, pidilidi + závody D

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

15.6.2019 Čeladná, pidilidi závody B

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

8.6.2019 Krakovany C + D + pidilidi závody

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

1.6.2019 Kostelany D + pidilidi závody B

 

Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015

Showmanship At Halter Open C

1. Švajdová Barbora Valentýnka
2. Kořán Roman Mahal

Western Horsemanship Open C

1. Trachtová Olga Boby Freckle
2. Langášová Aneta TT Moondance
3. Kořán Roman Mahal
4. Vasková Veronika Brent
5. Váňová Denisa Res Shados Bandit
6. Hrubcová Lucie Axel
7. Švajdová Barbora Blanca Emotion

Western Pleasure Open C

1. Langášová Aneta TT Moondance
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit
3. Vasková Veronika Brent
4. Kořán Roman Mahal
5. Hrubcová Lucie Axel
Švajdová Barbora Blanca Emotion
Vopičková Veronika GF Leopard Lena
Zajac Tom Gamblers Mr Zip

Trail Open C

1. Švajdová Barbora Blanca Emotion
2. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit
Zajac Tom Gamblers Mr Zip
Kořán Roman Mahal
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

Reining Open C

1. Trachtová Olga Boby Freckle

Showmanship At Halter Open D

1. Holoubková Kateřina Sweetie Ann

Western Horsemanship Open D

1. Váňová Denisa Res Shados Bandit
2. Hrubcová Lucie Axel
3. Vasková Veronika Wild Speed

Western Pleasure Open D

1. Váňová Denisa Res Shados Bandit
2. Vasková Veronika Wild Speed
3. Hrubcová Lucie Axel

Trail Open D

1. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Reining Open D

1. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
Hatwagner Walter Golden Mac Diamond
Vacík Václav MA Starfighter

Working Cowhorse Open D

1. Vacík Václav MA Starfighter
2. Trachtová Olga Boby Freckle
3. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
4. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun

Team Penning Open D

1. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun no time
Trachtová Olga Boby Freckle no time
Kratochvílová Veronika Fifito Leo no time

Ranch Sorting Open D

1. Trachtová Olga Boby Freckle no time
Hrušková Markéta GW Dallas Maygun no time

Hunter Under Saddle Open

1. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
2. Langášová Aneta TT Moondance
3. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
4. Cejpová Veronika TT Borovanda
5. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Hunt Seat Equitation Open

1. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
2. Cejpová Veronika TT Borovanda
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Hunter Hack Open

1. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
2. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
3. Cejpová Veronika TT Borovanda