biochemic
kokardy
sedlo
medalile
pohar03
pohar02
pohar01
pavlica150
F1
rr
neptus
dhElektro
skalka
padoch
Zajac
wrc
RancPodPomezi
bp
Tuskulum
 
 

Novinky     Vyjádření prezidia WRC ČR

37. ze 695 položek
 
Vyjádření prezidia WRC ČR

Vyjádření prezidia WRC ČR

Vážení členové a příznivci WRC ČR,


vzhledem k častým dotazům se kterými se na nás obracíte, ohledně vzniklé situace s pandemií COVID-19 a následnému průběhu závodní sezony 2020, nám dovolte pár slov.


Bohužel, si netroufáme říct, kdy bude možné opět povolit pořádání akcí pod hlavičkou WRC ČR. Stejně jako všichni ostatní čekáme, jak se celá situace vyvine, a kdy dojde ke zlepšení. Pokud budeme optimističtí, věříme, že bude možné po zmírnění opatření uspořádat alespoň zkoušky licence jezdce.


Co se týče samotných soutěží, je opravdu těžké předpovědět, kdy se opět potkáme na kolbištích. Chceme Vás ujistit, že uděláme maximum proto, aby i letos proběhl Championát.

I pro letošní rok se mohou jezdci opět těšit na sedlo z dílny Toma Zajace a také na další zajímavé ceny pro Championy WRC ČR 2020. Vše bude záviset na vývoji situace v ČR.


Bohužel, dle dostupných informací budou uzavřené hranice a tím pádem nebude možné vycestovat na zahraniční soutěže, pokud se v okolních zemích vůbec budou pořádat. V tomto případě pro pořadatele vzniká možnost obsadit srpnové termíny a tím nahradit alespoň částečně zkrácení závodní sezony.


Věřme, že se vše začne obracet k lepšímu a budeme mít pro Vás jen lepší zprávy a brzy se zase společně potkáme.

Za WRC ČR
Monika Brunová , prezident WRC ČR
Lenka Šišková , viceprezident WRC ČR

 
© 2020 Vyjádření prezidia WRC ČR | Novinky Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: