biochemic
kokardy
sedlo
medalile
pohar03
pohar02
pohar01
pavlica150
F1
rr
neptus
dhElektro
skalka
padoch
Zajac
wrc
RancPodPomezi
bp
Tuskulum
 
 

Novinky     Western v muzeu

48. ze 682 položek
 
Western v muzeu

Western v muzeu

Už jen pár dní a Galavečer WRC 2019 je tady!

A když už budete mít cestu do Zlína, tak máme pro vás tip, jak se dozvědět ještě něco víc o westernu, tentokrát o jeho historii.

WESTERN V MUZEU

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně nabízí až do 26. ledna 2020 výstavu věnovanou westernu v Čechách a na Moravě. Od historie Divokého západu přes stopy českých přistěhovalců v Americe, přes dobytčí stezky, kovboje, indiány, chov honáckých koní i dobytka, to vše doplněno o výtvarné umění, literaturu či film a pochopitelně westernové ježdění. Ke každé z těchto oblastí najdete stručný popis americké historie a české současnosti – protože dnes u nás najdete prakticky vše, co před více než sto lety nabízel Divoký západ.

Výstava je otevřena od úterý do neděle 10.00 – 18.00, najdete ji ve 14. budově bývalého továrního areálu, tedy cca 300 metrů od hotelu Moskva. Vstupné 59 Kč, snížené 39 Kč, rodinné 129 Kč.

Více podrobností na webu muzea www.muzeum-zlin.cz nebo na facebookové stránce výstavy https://www.youtube.com/watch?v=-2REg5HNYjE .

 
© 2020 Western v muzeu | Novinky Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: