SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Archiv     2014     Závody C, D - Roupov 14. a 15. 6. 2014

11. ze 13 položek
 
Závody C, D - Roupov 14. a 15. 6. 2014

Závody C, D - Roupov 14. a 15. 6. 2014

Výsledky ze závodů C, D:

C Mládež Western Pleasure

1. Bícová Pavla Dakar
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
3. Matelová Alex Rock and Roll Girl

C Mládež Trail

1. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs 66
2. Matelová Alex Rock and Roll Girl 54
3. Levora Jakub SK Footwork 41

C Mládež Western Horsemanship

1. Matelová Alex Rock and Roll Girl
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs

C Mládež Showmanship at Halter

1. Bícová Pavla Dakar
2. Matelová Alex Rock and Roll Girl
3. Levora Jakub SK Footwork

C Otevřená Reining

1. Jirák Lukáš JQH Elite Whiz 67,5
2. Michlová Petra Jacs Peppy Cowgirl 66,5
3. Trachtová Olga Boby Freckle 66
4. Levorová Vlasta SK Footwork 65,5
5. Márová Nikola Dunnit Rowdy 64,5
6. Roubíček Jiří MV Pauleenas Delight 64,5
7. Jiráková Tetzeli Barbara Lil Princes Whiz 60,5
Třeštíková Tereza AP Royal Bar

D Otevřená Reining

1. Jiráková Tetzeli Barbara Lil Princes Whiz 66,5
2. Levorová Vlasta SK Footwork 61,5
3. Volfová Helena Born To Joy 56,5

Brožová Kateřina A Blend of Genius

C Otevřená Western Pleasure

1. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
2. Trachtová Olga Boby Freckle
3. Hemžal Milan Dannys Golden Zippo
4. Vodičková Petra Ramir
5. Bouzková Jaroslava Lucky
6. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

D Otevřená Western Pleasure

1. Vodičková Petra Ramir
2. Kšandová Andrea Melody First
3. Matelová Alex Rock and Roll Girl
4. Pubrdle Václav Elisabeta
Viktora František Dáša

C Otevřená Trail

1. Vopičková Veronika GF Leopard Lena 59,5
2. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts 58,5
3. Mikulejská Tereza Jan Jack Kiowa Boy 55,5
4. Vodičková Petra Ramir 51
5. Bouzková Jaroslava Lucky 50
6. Levorová Vlasta SK Footwork 43
Liptáková Vladimíra Hollywood Magic

D Otevřená Trail

1. Vodičková Petra Ramir 66
2. Šebestová Lea Genuine King Speed 65
3. Kšandová Andrea Melody First 51
4. Márová Šárka Dunnit Rowdy 49,5
5. Hemžal Milan Dannys Golden Zippo 45
6. Matelová Alex Rock and Roll Girl 44
7. Pubrdle Václav Elisabeta 43,5
8. Viktora František Dáša 27,5
9. Levorová Sandra SK Footwork 20

C Otevřená Western Horsemanship

1. Trachtová Olga Boby Freckle
2. Mikulejská Tereza Jan Jack Kiowa Boy
3. Bouzková Jaroslava Lucky
4. Levorová Vlasta SK Footwork
5. Hemžal Milan Dannys Golden Zippo
6. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun
Liptáková Vladimíra Hollywood Magic
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

D Otevřená Western Horsemanship

1. Kšandová Andrea Melody First
2. Márová Šárka Dunnit Rowdy
3. Matelová Alex Rock and Roll Girl
Viktora František Dáša

C Otevřená Showmanship at Halter

1. Liptáková Vladimíra Hollywood Magic
2. Hemžal Milan Dannys Golden Zippo

D Otevřená Showmanship at Halter

1. Matelová Alex Rock and Roll Girl
2. Levorová Sandra SK Footwork
Kšandová Andrea Melody First

D Otevřená Working Cow Horse

1. Turková Anežka Ruda 128
2. Sedláková Anna Jac Golden Devil 125,5
3. Márová Šárka GF Earthquake Jack 122,5
4. Roubíček Jiří MV pauleenas Delight 122
5. Trachtová Olga Boby Freckle 64,5
6. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts 64

D Otevřená Cutting

Bartošová Silvie Gotalotta Smarts 60
Spáčil Karel Catz Pep 60

D Otevřená Team Penning

1. Roubíček Jiří MV Pauleenas Delight
Jandová Jitka ARH Cheyenne Flash
Kratochvíl Michal Fifito Leo
2. Pubrdle Václav Elisabeta
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
Hemžal Milan Dannys Golden Zippo
3. Šebestová Lea Genuine King Speed
Malinová Martina Dual Fifito
Spurný Jiří Doc Cat Arsenic
4. Stejskal Josef Niveas Domingo
Turková Anežka Ruda
Palmová Denisa Smart Top Jet

D Otevřená Ranch Sorting

1. Pubrdle Václav Elisabeta
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
2. Palmová Denisa Smart Top Jet
Santana Renato Claras Pedro
3. Roubíček Jiří MV Pauleenas Delight
Kratochvíl Michal Fifito Leo
4. Stejskal Josef Niveas Domingo
Turková Anežka Ruda
5. Trachtová Olga Boby Freckle
Hrušková Markéta GW Dallas Maygun
6. Šebestová Lea Genuine King Speed
Spurný Jiří Doc Cat Arsenic
Hemžal Milan Dannys Golden Zippo
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

 
© 2017 Závody C, D - Roupov 14. a 15. 6. 2014 | 2014 Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: