SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Archiv     2012     Mistrovství mládeže WRC ČR 2012

5. ze 14 položek
 
Mistrovství mládeže WRC ČR 2012

Mistrovství mládeže WRC ČR 2012

Showmanship at Halter - finálová skupina

1. Málková Nikola Smart Cookie Lena 75,5
2. Hrdinová Tereza Hahn Es Sweetie 72,5
3. Skalková Lucie Prince O Rima 72
4. Kněžourová Tereza Rosey O Rima 72
5. Klimková Veronika Jackie SK Sure Prize 71,5
6. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit 71,5
7. Zobáčová Martina Nira 69,5
8. Hrdinová Zuzana JGB Hope 69,5
9. Pelechová Dita Diana 68,5
10. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 68

Showmanship at Halter - skupina B

1. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen 68

Western Horsemanship - finálová skupina

1. Málková Nikola Smart Cookie Lena 75
2. Zobáčová Martina Darcon Dunnit Power 73
3. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit 71,5
4. Veselá Adéla Rebeca 68
5. Pelechová Dita Diana 68
6. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 67,5
7. Doubravová Tereza Edie Joe Chex 66
Hrdinová Zuzana JGB Hope

Western Pleasure - finálová skupina

1. Málková Nikola Smart Cookie Lena
2. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit
3. Hrdinová Tereza Hahn Es Sweetie
4. Klimková Veronika Jackie SK Sure Prize
5. Hrdinová Zuzana JGB Hope
6. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise
7. Skalková Lucie Prince O Rima
8. Kněžourová Tereza Rosey O Rima
9. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen
10. Veselá Adéla Rebeca

Trail s vodičem

1. Marková Julie Zippo Dry Badger
1. Jančiová Pavlína Hahn Es Sweetie
1. Brunová Kateřina JGB Hope
1. Vybíralová Anna Franceska O Rima
1. Králíková Alena Avalanche

Trail - finálová skupina

1. Málková Nikola Smart Cookie Lena 143,5
2. Zobáčová Martina Darcon Dunnit Power 143
3. Rejnartová Jitka Bobby 138,5
4. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 136,5
5. Skalková Lucie Prince O Rima 135
6. Hrdinová Tereza JGB Hope 134,5
7. Klimková Veronika Jackie SK Sure Prize 130,5
8. Hausnerová Hana Royal Zippete Cody 127,5
9. Pelechová Dita Diana 125,5
10. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen 125

Trail - skupina B

1. Doubravová Tereza Edie Joe Chex 117
2. Černá Tereza Rebeca 109,5

Reining - finálová skupina

1. Orlitová Dana Smart Jess Strike 138
2. Kalavská Denisa Joe Freckles Cody 137,5
3. Hrdinová Tereza Hahn Es Sweetie 137
4. Kubíková Kristýna Smarty Banty Rooster 136,5
4. Lesniczáková Brenda One Tuff Ruf 136,5
6. Lesniczáková Brenda Top Smart Lena 136
7. Rejnartová Jitka Uno King Cody 135,5
8. Karásková Karolína Smarty Chic Rooster 135
9. Kročilová Kateřina NA Smartin Daughter 130
10. Vychodilová Karolína Pine Lil Rooster 129

Reining - skupina B

1. Vychodilová Karolína Franceska O Rima 130,5
2. Vychodilová Karolína Witch On Blue Sky 127
3. Martinková Jitka Magarena Surprise 66,5

Reining Freestyle - finálová skupina

1. Hrdinová Tereza Hahn Es Sweetie 73
2. Lesniczáková Brenda One Tuff Ruf 70
3. Kročilová Kateřina NA Smartin Daughter 68,5
4. Vychodilová Karolína Pine Lil Rooster 61,5

Barrel Race - finálová skupina

1. Semerádová Nikol Jupík 16,18
2. Mráček Lukáš Shining Little Starlet 16,21
3. Mráček Lukáš Pretoria Susan 16,59

Pole Bending - finálová skupina

1. Mráček Lukáš Pretoria Susan 23,68
2. Mráček Lukáš Shining Little Starlet 25,4
3. Semerádová Nikol Jupík 25,46

 
© 2017 Mistrovství mládeže WRC ČR 2012 | 2012 Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: