SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Archiv     2011     Mistrovství mládeže 2011

7. ze 21 položek
 
Mistrovství mládeže 2011

Mistrovství mládeže 2011

Ve dnech 27. a 28. 8. 2011 proběhlo v areálu Lovecké chaty v Horce nad Moravou Mistrovství mládeže 2011. Zde jsou výsledky:

Mládež Showmanship at Halter - finálová skupina

1. Baštová Kateřina Zips Technique
2. Holoubková Kateřina Sweetie Ann
3. Švajdová Barbora Canpari Super Swoosh
4. Čmielová Petra Valentýnka
5. Polášková Monika AP Enterprise Peggy
6. Skalková Lucie Prince O Rima
7. Uldrichová Diana Peppy Zancy Del Maso
8. Hrdinová Zuzana Mary Jess

Mládež Showmanship at Halter - skupina B

1. Jarmarová Barbora Notable Doc
2. Poláková Alexandra Maliboo Blue
3. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise
4. Poláková Lucie Charlota
5. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit
6. Ondrová Michaela Whiz Whipped Cream
7. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen

Mládež Western Horsemanship - finálová skupina

1. Baštová Kateřina Zips Technique
2. Poláček Matěj Little Jack
3. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day
4. Holoubková Kateřina Sweetie Ann
5. Kamírová Tereza TT Borovanda
6. Čmielová Petra Valentýnka
7. Švajdová Barbora Canpari Super Swoosh
8. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit
9. Skalková Lucie Prince O Rima

Mládež Western Horsemanship - skupina B

1. Jarmarová Barbora Notable Doc
2. Matyáš Jan Stormy Johns
3. Žárská Tereza Darcon Dunnit Power
4. Ondrová Michaela Whiz Whipped Cream
5. Polášková Monika AP Enterprise Peggy
6. Uldrichová Diana Peppy Zancy Del Maso
7. Kalavská Denisa Joe Freckles Cody
8. Brhelová Aneta Kam Dusty Enterprise

Mládež Western Pleasure - finálová skupina

1. Baštová Kateřina Zips Technique
2. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day
3. Polášková Monika AP Enterprise Peggy
4. Poláček Matěj Little Jack
5. Čmielová Petra Valentýnka
6. Švajdová Barbora Canpari Super Swoosh
7. Matyáš Jan Stormy Johns
8. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit
9. Holoubková Kateřina Sweetie Ann
10. Hrdinová Tereza JGB Hope

Mládež Western Pleasure - skupina B

1. Uldrichová Diana Peppy Zancy Del Maso
2. Bělíková Karolína American Snow Lady
3. Brhelová Aneta Kam Dusty Enterprise
4. Žáková Michaela Zippo Dry Badger

Mládež Trail - finálová skupina

1. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day 282
2. Poláček Matěj Little Jack 274
3. Rejnartová Jitka Bobby 273
4. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 266,5
5. Skalková Lucie Price O Rima 257
6. Smetanová Viktorie CB Sugar Dunnit 254
7. Matyáš Jan Stormy Johns 252,5
8. Hrdinová Tereza Mary Jess 238,5
9. Hrdinová Tereza JGB Hope 227,5

Mládež Trail - skupina B

1. Baštová Kateřina Zips Technique 133,5
2. Uldrichová Diana Peppy Zancy Del Maso 122,5

Mládež Reining - finálová skupina

1. Veškrnová Klára Pine Lil Haidas 272
2. Zoulová Veronika Smart Paco 263,5
3. Kalavská Denisa Joe Freckles Cody 259,5
4. Orlitová Dana Smart Jess Strike 256,5
5. Kubíková Kristýna Smarty Banty Rooster 256
6. Vychodilová Karolína Franceska O Rima 252,5
7. Kročilová Kateřina NA Smartin Daughter 251
8. Polášková Monika AP Enterprise Peggy 250
9. Martinková Jitka Magarena Surprise 247
10. Vychodilová Karolína Pine Lil Rooster 124,5

Mládež Reining - skupina B

1. Jarmarová Barbora Notable Doc 135

Mládež Freestyle

1. Veškrnová Klára Pine Lil Haidas 140
2. Jarmarová Barbora Notable Doc 139,5
3. Čmielová Petra Valentýnka 136
4. Kalavská Denisa Joe Freckles Cody 135,5
5. Burdíková Lucie Smiling Sunny Day 132,5
6. Poláček Matěj Little Jack 120,5
7. Holoubková Kateřina Sweetie Ann 120
8. Skalková Lucie Prince O Rima 87
9. Vychodilová Karolína Pine Lil Rooster 0

Mládež Barrel Race

1. Chylová Barbora Bela 18,9
2. Mráček Lukáš Shining Little Starlet 19,3
3. Mráček Lukáš Pretoria Susan 19,6
4. Chylová Barbora Štěpánka 20,3

Mládež Pole Bending

1. Mráček Lukáš Pretoria Susan 24
2. Mráček Lukáš Shining Little Starlet 26,2
3. Chylová Barbora Štěpánka 28
4. Chylová Barbora Bela 31,2

 
© 2017 Mistrovství mládeže 2011 | 2011 Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: