SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Archiv     2011     Hofiteam Židovice 14. 5. 2011 (závody C, D, licence)

15. ze 21 položek
 
Hofiteam Židovice 14. 5. 2011 (závody C, D, licence)

Hofiteam Židovice 14. 5. 2011 (závody C, D, licence)

Dne 14. 5. 2011 pořádala sekce Hofiteam Židovice závody C, D a umožnila také některým členům složit zkoušky k získání jezdecké licence. Výsledky z těchto závodů se nezapočítávají do kvalifikace a championátu, nevkládají se tedy přímo do databáze WRC. Z tohoto důvodu jsou uvedeny alespoň zde:

D Mládež Western Pleasure

1. Martin Vostřel Růžový Panter
2. Veronika Klimková Šemík
3. Tereza Černá Edie Joe Chex
4. Tereza Doubravová Bawe
5. Jitka Rejnartová Big Blonde
6. Adéla Veselá Justy

D Mládež Trail

1. Tereza Černá Edie Joe Chex 62,5
2. Jitka Rejnartová Big Blonde 61
3. Tereza Doubravová Bawe 59,5
4. Sára Studničková NA Red Littles First 55
5. Adéla Veselá Justy 52,5

D Mládež Western Horsemanship

1. Jana Mariánková Frodo
2. Tereza Doubravová Bawe
3. Adéla Veselá Justy
4. Veronika Klimková Šemík
5. Anna Traxlová Spice Jimmy
6. Kateřina Stará Sunray Cody

D Otevřená Reining

1. Radek Líbal Poco Dell Susie 65,5
2. Tereza Doubravová Bawe 56
3. Tereza Černá Edie Joe Chex 53
4. Adéla Veselá Justy 52
5. Jitka Rejnartová Big Blonde 17

D Začínající Western Pleasure

1. Klára Drozdová Cascades Rainy Echo
2. Tereza Hájková Oaks Illusive Eagle
3. Andrea Tolarová Pralinka

D Začínající Trail

1. Lenka Vostřelová Tidy Fiery Freckle 57
2. Jitka Kostolníková Frodo 56
3. Jan Hokr Šemík 37

D Začínající Western Horsemanship

1. Radek Líbal Poco Dell Susie
2. Kateřina Trkalová Smiling Twister
3. Jitka Kostolníková Frodo
4. Klára Drozdová Cascades Rainy Echo
5. Tereza Hájková Oaks Illusive Eagle

D Otevřená Showmanship at Halter

1. Anna Traxlová Frodo
2. Kateřina Stará Spice Jimmy
3. Veronika Řeháková Aranka Obrocká
4. Kateřina Řeháková Korina
5. Nikol Tejmerová Cindy

D Otevřená Barrel Race

1. Monika Týglová Apache 20,47
2. Petra Hoffmanová Bellis 22,25
3. Eva Kulichová Tracey Dream Bar 22,80
4. Monika Dvořáková Seila 24,41
5. David Provazník Gatho 24,86
6. Lenka Haberlová Gram Sweet Night 28,35
7. Hana Soukupová Magie 30,72

D Otevřená Pole Bending

1. Eva Kulichová Tracey Dream Bar 29,13
2. Monika Dvořáková Seila 30,85
3. Petra Hoffmanová Bellis 31,19
4. Hana Soukupová Magie 31,78
5. David Provazník Gatho 34,78
6. Lenka Haberlová Gram Sweet Night 35,22
7. Monika Týglová Apache 39,70

C Western Pleasure

1. Barbora Homolková Indy Twenteena
2. Ondřej Reininger Jack
3. Lenka Vostřelová Tidy Fiery Freckle

C Trail

1. Kateřina Mackovčinová Bernee 69,5
2. Josef Koudelka Sean 56,5
3. Roman Bílek Korina 56
4. Jitka Kostolníková Frodo 55,5
5. Barbora Homolková Indy Twenteena 46

C Western Horsemanship

1. Kateřina Mackovčinová Bernee
2. Ondřej Reininger Jack
3. Barbora Homolková Indy Twenteena
4. Lenka Vostřelová Tidy Fiery Freckle
5. Josef Koudelka Sean
6. Roman Bílek Korina

C Mládež Western Pleasure

1. Jan Matyáš Stormy Johns
2. Michaela Batovcová Sunray Cody
3. Diana Uldrichová Peppy Zancy Del Maso
4. Veronika Klimková Jackie SK Sure Prize
5. Sára Studničková NA Red Littles First
6. Veronika Mizerová Bawe

C Mládež Trail

1. Jan Matyáš Stromy Johns 65,5
2. Veronika Klimková Jackie SK Sure Prize 60
3. Veronika Mizerová Bawe 55,5
4. Sára Studničková NA Red Littles First 49

C Mládež Western Horsemanship

1. Sára Studničková NA Red Littles First
2. Jan Matyáš Stormy Johns
3. Veronika Klimková Jackie SK Sure Prize
4. Dita Pelechová Edie Joe Chex
5. Veronika Mizerová Bawe

C Otevřená Reining

1. Radek Líbal Poco Dell Susie 64,5
2. Kateřina Mackovčinová Bernee 61,5
3. Dita Pelechová Edie Joe Chex 54,5
4. Veronika Mizerová Bawe 51,5
5. Josef Koudelka Sean 49

C Otevřená Showmanship at Halter

1. Diana Uldrichová Peppy Zancy Del Maso
2. Jan Matyáš Stormy Johns
3. Barbora Homolková Indy Twenteena
4. Kateřina Mackovčinová Bernee
5. Veronika Klimková Jackie Sk Sure Prize
6. Sára Studničková NA Red Littles First

C Otevřená Barrel Race

1. Eliška Haberlová Golf II 21,36
2. Niikol Tejmerová Cindy 24,72
3. Eliška Haberlová Gram Sweet Night 25,71
4. David Provazník Gatho 27,96

C Otevřená Pole Bending

1. Eliška Haberlová Golf II 28,63
2. Nikol Tejmerová Cindy 31,10
3. Eliška Haberlová Gram Sweet Night 34,34
4. David Provazník Gatho 34,91


 
© 2017 Hofiteam Židovice 14. 5. 2011 (závody C, D, licence) | 2011 Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: