Slide 20
SLIDE 19
SLIDE 18
slide 17
slide 16
slide 15
SLIDE 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10
slide 9
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

1. ze 79 položek
 
Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistrovství mládeže WRC ČR 2019

Mistři mládeže pro rok 2019

Mládež Reining All Ages Martina Lissová HH Golden Shiner
Mládež Freestyle Reining Martina Lissová HH Golden Shiner
Mládež Western Pleasure All Ages Denisa Grimová TT Moondance
Mládež Trail All Ages Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
Mládež Western Horsemanship All Ages Denisa Grimová TT Moondance
Mládež Showmanship At Halter Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
Mládež Ranch Riding Thea Karasová Jimmy Stormy Runner
Mládež Hunter Under Saddle Denisa Grimová

TT Moondance

Mládež Hunt Seat Equitation Denisa Grimová TT Moondance

301 Mládež Reining All Ages

1. Martina Lissová HH Golden Shiner 142,0 70,0 70,50 282,5
2. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 138,5 70,0 69,5 278,0
3. Nikola Káňová Charlie Rooster Lynx 139,0 67,5 67,0 273,5
4. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy 136,5 68,5 67,0 272,0
5. Vladimír Čejka Star Gunn 135,5 68,0 67,5 271,0
6. Kristýna Ondrouchová Lilly Shinig Choco 133,0 68,0 66,5 267,5
7. Vladimír Čejka Twelve Twenty Whiz 129,5 68,5 68,0 266,0
8. Viktor Valenta Dry Little Smartin 125,0 67,5 67,0 259,5
9. Viktorie Sviežená SKLegends Sayo 126,0 65,5 65,0 256,5
10. Radka Paverová Ketty Chic Obsession 128,0 0,0 0,0 128,0
11. David Chvátal SK Nu Chex 121,5

301 Reining All Ages Mládež do 13 let

1. Viktor Valenta Dry Little Smartin 125,0 67,5 67,0 259,5
2. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 126,0 65,5 65,5 256,5
3. David Chvátal SK Nu Chex 121,5

301F Freestyle Reining All Ages

1. Martina Lissová HH Golden Shiner 75,0 76,5 151,5
2. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy 72,5 75,0 147,5
3. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 72,5 73,0 145,5
4. Nikola Káňová Charlie Rooster Lynx 72,0 73,0 145,0
5. Laura Jelínková SK Sayo Cadillac 71,0 72,5 143,5
6. Viktor Valenta Dry Little Smartin 70,5 70,5 141,0
7. Kateřina Čejková Star Gunn 67,0 64,5 131,5
8. David Chvátal SK Nu Chex 65,0 65,0 130,0
9. Natálie Smutná Maybe For Me 56,5 64,5 121,0

301F Freestyle Reining All Ages Mládež do 13 let

1. Viktor Valenta Dry Little Smartin 70,5 70,5 141,0
2. Kateřina Čejková Strar Gunn 67,0 64,5 131,5
3. David Chvátal SK Nu Chex 65,0 65,0 130,0

311 Western Pleasure All Ages

1. Denisa Grimová TT Moondance
2. Eliška Doleželová RPV Genuine Mr Zip
3. Eliška Poláčková Invitaionsensation
4. Sophie Sobotková Justys Hope Future
5. Magdalena Malá Classy Foxy Nina
6. Alena Králíková SensationChocoChip
7. Ema Zajacová Red Fox Jac
8. Marie Ludvíčová Tullamore

311 Western Pleasure Mládež do 13 let

1. Sophie Sobotková Justys Hope Future

321 Trail All Ages

1. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 144,0 74,0 70,50 288,5
2. Eliška Doležalová RPV Genuine Mr Zip 143,5 70,0 67,0 280,5
3. Eliška Poláčková Invitationsensation 140,0 69,50 67,5 277,0
4. Eliška Poláčková Sensation Hollywood 130,5 69,5 67,0 267,0
5. Alena Králíková SensationChocoChip 132,5 63,5 61,0 257,0
6. Magdalena Malá Classy Foxy Nina 124,5 66,0 62,5 253,0
7. Ema Zajacová Red Fox Jack 135,0 57,0 52,0 244,0
8. Ellen Maria Zábojová Ronnie Red Bar 136,0 0,0 0,0 136,0

621 Trail All Ages Pidilidi

1. Hugo Hojač Maybe For Me
2. Amy Venter Black Chex Cherokee
3. Anna Palasová Zippos King Of Fire
4. Tomáš Hruška Im Ideal Skip Bar
5. Monika Chvátalová SK Smart Sayo
6. Julie Hojačová Maybe For Me
7. Nela Kovářová NA Cody Prescription
8. Nella Nováčková Egon
9. Vesna Chvátalová SK Smart Sayo
10. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
11. Vanesa Jarošová Maybe For Me

331 Western Horsemanship All Ages

1. Denisa Grimová TT Moondance 86,5 86,0 172,5
2. Marie Ludvíčková Tullamore 83,6 81,0 164,5
3. Eliška Doleželová RPV Genuine Mr Zip 77,0 84,0 161,0
4. Eliška Poláčková Invitationsensation 76,0 82,0 158,0
5. Ema Zajacová Red Foc Jac 78,5 76,0 154,5
6. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 73,0 74,0 147,0
7. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 78,5 65,0 143,5
8. Laura Duksová SK Magic Sayo 69,5 69,0 138,5
9. Alena Králíková SensationChocoChip 69,0 63,0 132,0
10. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 61,0 60,0 121,0
11. Ema Hotová Mr.Tuesday Night
12. Nika Kovářová SK Cocoa Sayo
13. Tereza Venháčová Bella Smart Lady
14. Sophie Sobotková Justys Hope Future

331 Western Horsemanship All Ages Mládež do 13 let

1. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 78,5 65,0 143,5
2. Laura Duksová SK Magic Sayo 69,5 69,0 138,5
3. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 61,0 60,0 121,0
4. Nika Kovářová SK Cocoa Sayo
5. Sophie Sobotková Justys Hope Future

631 Western Horsemanship All Ages Pidilidi

1. Amy Venter Black Chex Cherookee
2. Nina Nálepová SK Ruff Result
3. Anna Palasová Zippos King Of Fire
4. Tomáš Hruška Im Ideal Skip Bar
5. Monika Chvátalová SK Smart Sayo
6. Nela Kovářová NA Cody Presciption
7. Nella Nováčková Egon
8. Lukáš Řeháček Sauli Jay Happy
9. Nicolas Pavel SK Cash To Gun
10. Karolína Mišurcová Black Chex Cherookee
11. Viktorie Sováková SK Ruff Results

338 Showmanship At Halter All Ages

1. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 98,5 91,0 189,5
2. Denisa Grimová TT Moondance 90,0 87,0 177,0
3. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 89,0 82,0 171,0
4. Kateřina Brunová Menny Jack 85,0 85,0 170,0
5. Nika Kovářová SK Smart Nikita 86,0 82,0 168,0
6. Ema Zajacová Red Fox Jack 80,5 83,0 163,5
7. Viktorie Sviežená Lilly Shining Choco 76,0 80,0 156,0
8. Anna Palasová Zippos King Of Fire 77,5 77,0 154,5
9. Martina Švecová RK Catinka 75,5 75,0 150,5
10. Nela Nekolová Big Time Blues 58,0 60,5 118,5
11. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner
12. Sophie Sobotková Justys Hope Future
13. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy
14. Lucie Mišurcová Black Chex Cherookee
15. Laura Jelínková SK Sayo Cadillac
16. Monika Chvátalová SK Nu Chex
17. Ellen Maria Zábojová Ronnie Red Bar

338 Showmanship At Halter All Ages Mládež do 13 let

1. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 89,0 82,0 171,0
2. Kateřina Brunová Menny Jack 85,0 85,0 170,0
3. Nika Kovářová SK Smart Nikita 86,0 82,0 168,0
4. Viktorie Sviežená Lilly Shining Choco 76,0 80,0 156,0
5. Anna Palasová Zippos King Of Fire 77,5 77,0 154,5
6. Sophie Sobotková Justys Hope Future
7. Monika Chvátalová SK Nu Chex

638 Showmanship At Halter All Ages Pidilidi

1. Julie Hojačová Maybe For Me
2. Amy Venter Blac Chex Cherookee
3. Anna Palasová Zippos King Of Fire
4. Tomáš Hruška Im Ideal Skip Bar
5. Monika Chvátalová SK Nu Chex
6. Nella Nováčková Egon
7. Lukáš Řeháček Sauli Jay Happy
8. Vanesa Jarošová Maybe For Me
9. Karolína Mišurcová Black Chex Cherookee

346 Ranch Riding All Ages

1. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 146,5 72,5 73,0 292,0
2. Nikola Káňová Charlie Rooster Lynx 144,0 72,0 74,0 290,0
3. Kristýna Ondrouchová Lilly Shining Choco 147,5 69,0 69,0 285,5
4. Nika Kovářová SK Cocoa Sayo 142,0 70,0 72,0 284,0
5. Laura Duksová SK Magic Sayo 142,0 66,0 72,0 280,0
6. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 131,0 67,0 62,5 260,5
7. Laura Jelínková SK Sayo Cadillac 131,0 60,5 64,5 256,0
8. Martina Švecová RK Catinka 131,0 61,0 61,0 253,0
9. Michaela Beňková Miss Gaya Leo 141,5 52,0 48,5 242,0
10. David Chvátal SK Nu Chex 128,5 55,5 54,5 238,5
11. Lucie Hradilová Beauty Surprise 128,0
12. Tereza Venháčová Bella Smart Lady 108,5

346 Ranch Riding All Ages Mládež do 13 let

1. Nika Kovářová SK Cocoa Sayo 142,0 70,0 72,0 284,0
2. Laura Duksová SK Magic Sayo 142,0 66,0 72,0 280,0
3. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 131,0 67,0 62,5 260,5
4. David Chvátal SK Nu Chex 128,5 55,5 54,5 128,5

352 Hunter Under Saddle All Ages

1. Denisa Grimová TT Moondance
2. Marie Ludvíčková Tullamore
3. Magdalena Malá Classy Foxy Nina
4. Sophie Sobotková Justys Hope Future
5. Nela Nekolová Big Time Blues
6. Michaela Kelová Red Dressed Sonya
7. Martina Švecová Sorbon
8. Emma Hotová Mr. Tuesday Night
9. Ellen Maria Zábojová Ronnie Red Bar
10. Kateřina Čejková Star Gun

352 Hunter Under Saddle All Ages Mládež do 13 let

1. Sophie Sobotková Justys Hope Future
2. Michaela Kelová Red Dressed Sonya
3. Kateřina Čejková Star Gunn

353 Hunt Seat Equitation All Ages

1. Denis Grimová TT Moondance 86,0 87,0 173,0
2. Marie Ludvíčková Tullamore 79,0 76,0 155,0
3. Michaela Kelová Red Dressed Sonya 71,0 77,0 148,0
4. Emma Hotová Mr. Tuesday Night 65,5 75,0 140,5
5. Nela Nekolová Big Time Blues 60,0 69,0 129,0
6. Sophie Sobotková Justys Hope Future 64,0 63,0 127,0
7. Magdalena Malá Classy Foxy Nina 60,0 66,0 126,0
8. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 51,0 51,5 102,5
9. Ellen Maria Zábojová Ronnie Red Bar 0,0 0,0 0,0
9. Martina Švecová Sorbon 0,0 0,0 0,0
11. Lucie Hradilová Beauty Surprise

353 Hunt Seat Eguitation All Ages Mládež do 13 let

1. Michaela Kelová Red Dressed Sonya 71,0 77,0 148,0
2. Sophie Sobotková Justys Hope Future 64,0 63,0 127,0
3. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 51,0 51,5 102,5

 
© 2019 Mistrovství mládeže WRC ČR 2019 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: