Slide 20
SLIDE 19
SLIDE 18
slide 17
slide 16
slide 15
SLIDE 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10
slide 9
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C+D - Krakovany 5-6.5.2018

9. ze 67 položek
 
Závody C+D - Krakovany 5-6.5.2018

Závody C+D - Krakovany 5-6.5.2018

311 Mládež Western Pleasure All Ages C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett
2. Zajacová Ema Red Fox Jac
3. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit

321 Mládež Trail All Ages C

1. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 67,0
Trnková Sára Miss Montana Star 0

331 Mládež Western Horsemanship All Ages C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett 74,0
2. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 72,0
3. Zajacová Ema Red Fox Jac 58,0
Trnková Sára MIss Montana Star 0

338 Mládež Showmanship at Halter C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett 78,0
2. Majerhöferová Eva Marty Blue Diamond 70,0
3. Málková Michaela ml. Jane´s Yogi Jess 68,0

352 Mládež Hunter Under Saddle C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett

353 Mládež Hunt Seat Equitation C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett 70,0

401 Reining All Ages Open C

1. Homolková Magda Sun Shining Spark 58
Rudolecká Renata HH Be A Legend 0
Doležal Miroslav Kam Colonel Jasmine mimo pořadí
Bartko Lukáš Kam Coco Channel mimo pořadí
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza mimo pořadí
Doležalová Blanka Kam Yongnum Victory mimo pořadí
Doležal Miroslav Docs Gotta Spook mimo pořadí
Bartko Lukáš Got Two Luv U mimo pořadí

411 Western pleasure Open C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett
2. Filipová Gabriela Amulet
Ranná Tereza Rin mimo pořadí

421 Trail All Ages Open C

1. Hofmanová Hana NA Dry Jerry 72,0
2. Filipová Gabriela Amulet 70,0
3. Charvátová Jana Wanted Cowboy Spirit 69,5
4. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 69,5
5. Kvíčalová Lucie Jimmy Gallant Jacks 69,0
6. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit 68,5
7. Tměj Josef Kres For Dunnit 67,5
8. Macáková Linda Whitestar Edddy Jacs 66,0
9. Svejkovská Petra RW Rocket Ranger 65,5
Třeštíková Tereza Miss Montana Star mimo pořadí
Třeštíková Tereza First Royal Cherry mimo pořadí
Zajac Tom Red Fox Jac mimo pořadí

431 Western Horsemanship All Ages Open C

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit 76,0
2. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett 72,0
3. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 68,5
4. Svejkovská Petra RW Rocket Ranger 68,0
5. Kvíčalová Lucie Jimmy Gallant Jacks 66,0
6. Filipová Gabriela Amulet 64,0
7. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 62,0
8. Rosenkranzová Adéla Lady Dancing Spring 56,0

438 Showmanship at Halter Open C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett 84,0
2. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit 79,0
3. Charvátová Jana Wanted Cowboy Spirit 78,0
Kubranová Mária Kam Coco Channel 0

452 Hunter Under Saddle Open C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett
2. Rosenkranzová Adéla Lady Dancing Spring

453 Hunt Seat Equitation Open C

1. Bláhová Anna Zippos Blue Leonett

621 Pidilidi Trail bez vodiče krok 6-10 let D

1. Hofmanová Natállie NA Dry Jerry
1. Krejčová Nela TNT Full Moon Dunnit
1. Jarošová Nikolka NA Dry Jerry
1. Houšková Veronika TNT Full Moon Dunnit
1. Vanko Jiří NA Dry Jerry

638 Pidilidi Showmanship at Halter 3-10 let D

1. Hofmanová Natálie NA Dry Jerry
1. Houšková Veronika TNT Full Moon Dunnit
1. Vanko Jiří NA Dry Jerry
1. Jarošová Nikolka NA Dry Jerry

631 Pidilidi Western Horsemanship krok, klus, 6-10 let D

1. Hofmanová Natálie NA Dry Jerry

101 Začínající Reining All Ages D

1. Kubranová Mária Kam Coco Channel 66,0
2. Rudolecká Renata HH Be A Legend 59,0
Homolková Magda Sun Shining Spark 0
Doležalová Blanka Kam Youngnum Victory mimo pořadí
Doležal Miroslav Kam Colonel Jasmine mimo pořadí
Uldrichová Diana Got Two Luv U mimo pořadí

111 Začínající Western Pleasure D

1. Poláková Zuzana One Wicked Blaze
2. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit
3. Zajacová Ema Red Fox Jac
4. Samcová Eliška First Royal Cherry

121 Začínající Trail D

1. Charvátová Jana Wanted Cowboy Spirit 70,5
2. Tměj Josef Kres For Dunnit 70,0
3. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 69,5
4. Filipová Marie Dream Jacs Star 55,0
Veselka Pavel IC Whizards Dancing 0

131 Začínající Western Horsemanship D

1. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 68,0
2. Macáková Linda Whitestar Eddy Jacs 66,5
3. Poláková Zuzana One Wicked Blaze 66,0
4. Lesáková Šárka Queen of Victory 64,0
5. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 62,5
6. Zajacová Ema Red Fox Jac 62,0
7. Samcová Eliška First Royal Cherry 60,5
8. Veselka Pavel IC Whizards Dancing 60,0
9. Tměj Josef Kres For Dunnit 58,0
10. Císařová Málková Michaela Jane´s Yogi Jess 46,0

438 Showmanship At Halter Open D

1. Charvátová Jana Wanted Cowboy Spirit 78,0
2. Krejčová Haba Magic Belle Rooster 76,0
3. Rosenkranzová Adéla Lady Dancing Spring 74,0
4. Císařová Málková Michaela Jane´s Yogi Jess 68,0
5. Majerhoferová Eva Marty Blue Diamond 66,0
6. Kubranová Mária Kam Coco Channel 64,0

 
© 2018 Závody C+D - Krakovany 5-6.5.2018 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: