SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Mistrovství dospělých WRC ČR 2017

1. ze 54 položek
 
Mistrovství dospělých WRC ČR 2017

Mistrovství dospělých WRC ČR 2017

Mistři dospělých pro rok 2017

Amatér Reininig All Ages Markéta Šteyerová DP Commandanut
Amatér Western Pleasure All Ages Irena Tanko Ima Absolute Sensation
Amatér Trail All Ages Romana Hrdinová JGB Hope
Amatér Western Horsemanship All Ages Romana Hrdinová JGB Hope
Amatér Showmanship at Halter Věra Krejčí RR War Leo Jackie
Freestyle Reining All Ages Jitka Říhová Star Shine Power
Otevřená Reining Senior Jonáš Bujnoch DP Commandanut
Otevřená Reining Junior Jonáš Bujnoch Mercedes Rooster
Otevřená Western Pleasure Senior Monika Brunová Blanca Twist Time
Otevřená Western Pleasure Junior Petr Jančík Gamblers Goodies
Otevřená Trail Senior Monika Brunová Menny Jack
Otevřená Trail Junior Lenka Zdráhalová Ima Absolute Sensation
Otevřená Western Horsemanship All Ages Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe
Otevřená Showmanship at Halter Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe
Otevřená Western Riding All Ages Petra Poláčková Invitaionsensation
Otevřená Superhorse All Ages Karla Gabrielová SR Hollywood Shiner
Otevřená Hunter Under Saddle Erika Květoňová Double Surprise Rose
Otevřená Hunt Seat Equitation Veronika Cejpová Sweet Golden Express
Otevřená Barrel Race All Ages Ondřej Pavlíček Merlin Peppy Rooster
Otevřená Pole Bending All Ages Martina Vrublová Štěpánka

Amatér Reining All Ages

1. Markéta Šteyerová DP Commandanut 71,5 72,5 144,0
2. Martina Zelená SK Hollywhiz 71,0 72,0 143,0
3. Brenda Lesniczáková SK Legends Sayo 72,5 69,5 142,0
4. Monika Julinová Custom Rooster 70,5 70,5 141,0
5. David Zdráhal SK Smart Command 70,5 69,0 139,5
6. Nikola Pechtorová MR Zan Par Bar 70,5 68,0 138,5
7. Jaroslav Kostera SK Gunshiner 67,0 67,0 134,0
8. Nela Walachová Smart Star Doc 67,0 62,0 129,0
9. Markéta Šteyerová Ketty Chic Obsession 71,5 0,0 71,5
10. Luděk Pavera SK Whizchic 69,5 0,0 69,5

11. Tereza Hrdinová Charlie Dark Point 68,5
12. Jitka Říhová Star Shine Power 66,0
13. Lukáš Gramer Sid Sonny Bonanza 65,0
13. Jaroslav Kostera Sayos Grab Shiner 65,0
15. Jana Alešová SK Cocoa Chex 64,0
16. Iveta Karasová Mr Tee Boy Lena 57,0
17. Elvíra Káňová AP Casiopea 0,0
18. Pavla Fučíková SK Smart Boomernic 0,0

Amatér Western Pleasure All Ages

1. Irena Tanko Ima Absolute Sensation
2. Tereza Kněžourová Rosey O Rima
3. Romana Hrdinová JGB Hope
4. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody
5. Nikole Macáková Shein
6. Lucie Skalková Rj Good Mr Zip
7. Kateřina Klementová Jazzy Doc Quackers
8. Martina Cetkovská Blanca Twist Time
9. Barbora Špuková Casper Shining Moon
10. Jana Kubíčková Miky Black Mystery

11. Michaela Sekaninová Dabria
12. Radka Šťovíčková Hollywood Woodoo

Amatér Trail All Ages

1. Romana Hrdinová JGB Hope 75,0 75,0 150,0
2. Zdeněk Hausner Royal Zippette Cody 75,0 73,0 148,0
3. Kateřina Klementová Jazzy Doc Quackers 76,5 69,0 145,5
4. Irena Tanko Ima Absolute Sensation 68,5 77,0 145,5
5. Lucie Skalková Rj Good Mr Zip 74,5 69,0 143,5
6. Irena Tanko JGB Jackie Bee Quade 70,5 70,0 140,5
7. Kateřina Chrastecká Dusty Dual Star 65,5 71,0 136,5
8. Helena Rokytová Quinnie Bee Smart 67,0 69,0 136,0
9. Tereza Kněžourová Rosey O Rima 69,5 60,5 130,0
10. Monika Šenková Little Marlen 66,5 0,0 66,5

11. Karel Hurtík Hera 59,5
12. Nikole Macáková Shein 0,0

Amatér Western Horsemanship All Ages

1. Romana Hrdinová JGB Hope 84,5 83,0
2. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody 86,5 82,5
3. Nikole Macáková Shein 80,5 78,5
4. Helena Rokytová Quinnie Bee Smart 77,0 78,5
5. Monika Šenková Little Marlen 79,0 78,0
6. Michaela Sekaninová Dabrria 72,5 76,0
7. Irena Tanko JGB Jackie Bee Quade 82,5 71,0
8. Kateřina Klementová Jazzy Doc Quackers 83,0 69,0
9. Nela Walachová Smart Star Doc 72,5 67,0
10. Tereza Kněžourová Rosey O Rima 91,0 63,0
11. Lucie Skalková Rj Good Mr Zip 79,5 D.Q.

12. Lenka Černohorská Dee Crazy Stinger 68,5
13. Karel Hurtík Hera 68,0
14. Lucie Továrková Maia 67,5
15. Radka Šťovíčková Hollywood Woodoo 67,0
16. Jana Kubíčková Miky Black Mystery 60,5
17. Barbora Špuková Casper Shining Moon 23,5

Amatér Showmanship at Halter

1. Věra Krejčí RR War Leo Jackie 89,5
2. Maria Zábojová Sweet Golden Express 85,0
3. Erika Květoňová Double Surprise Rose 78,5
4. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody 58,0
5. Victoria Němcová Victorias Color Nite 53,5
6. Michaela Ondrová Kiss 43,5
7. Tereza Kněžourová Rosey O Rima 40,0

Freestyle Reining All Ages

1. Jitka Říhová Star Shine Power 72,5
2. Iveta Karasová Mr Tee Boy Lena 69,0

Otevřená Reining Senior

1. Jonáš Bujnoch DP Commandanut 77,5 75,0 152,5
2. Marian Štihel SK Whizchic 76,0 76,0 152,0
3. Ing. Klára Šálková SK Chic N Shine 73,5 73,0 146,5
4. Antonín Solanský Remedys Moonshine 72,5 73,0 145,5
5. Eliška Orlitová Whizper To Me 72,5 72,5 145,0
6. Nikola Pechtorová Mr Zan Par Bar 67,0 67,5 134,5
7. Jitka Říhová Star Shine Power 62,0 65,0 127,0
8. David Zdráhal SK Smart Command 66,0 0,0 66,0
9. Tereza Hrdinová Charlie Dark Point 67,5 67,5

Otevřená Reining Junior

1. Jonáš Bujnoch Mercedes Rooster 75,5 74,5 150,0
2. Ing.Klára Šálková SK Legends Sayo 73,0 71,0 144,0
3. Antonín Solanský LV Pistol Del Gallo 71,5 70,5 142,0
4. Tereza Třeštíková Agili Pearle Jack 70,5 69,5 140,0
5. Ing. Klára Šálková Sayos Grab Shiner 69,0 71,0 140,0
6. Marian Štihel SK Cocoas Legend 72,0 68,0 140,0
7. Adéla Kotková Reminie Smart Bueno 69,0 69,0 138,0
8. Marian Štihel SK Cocoa Sayo 66,5 69,5 136,0
9. Irena Machalíková Pretoria Rhosyn 68,0 67,5 135,5
10. Dana Orlitová BR Sparky Hollywood 73,0 0,0 73,0
11. Nela Walachová Smart Star Doc 66,5 0,0 66,5
12. Ing.Klára Šálková Lily Shining Choco 65,5

Otevřená Western Pleasure Senior

1. Monika Brunová Blanca Twist Time
2. Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe
3. Irena Machalíková My Sailing Celine
4. Petra Poláčková Invitationsensation
5. Václav Orlita Sunny Indy Lady
6. Victoria Němcová Princess of Darkness
7. Romana Hrdinová JGB Hope
8. Barbora Špuková Casper Shining Moon

Otevřená Western Pleasure Junior

1. Petr Jančík Gamblers Goodies
2. Lenka Zdráhalová Ima Absolute Sensation
3. Lucie Skalková RJ Good Mr Zip
4. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara
5. Helena Rokytová Quinnie Bee Smart
6. Jana Kubíčková Miky Black Mystery
7. Tomáš Zajac Victorias Color Nite

Otevřená Trail Senior

1. Monika Brunová Menny Jack 77,0 72,0 149,0
2. Matěj Poláček Wyos Ringo Hancock 77,5 71,5 149,0
3. Petra Poláčková Invitationsesation 74,0 73,5 147,5
4. Zdeněk Hausner Royal Zippette Cody 72,0 74,5 146,5
5. Romana Hrdinová JGB Hope 68,0 75,5 143,5
6. Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe 73,5 69,0 142,5
7. Karla Gabrielová SR Hollywood Shiner 67,5 68,5 136,0
8. Veronika Cejpová Sweet Golden Express 71,0 62,0 133,0
9. Kateřina Chrastecká Dusty Dual Star 72,5 58,5 131,0
10. Kateřina Klementová Jazzy Doc Quackers 73,0 0,0 73,0
11. Karel Hurtík Hera 42,5

Otevřená Trail Junior

1. Lenka Zdráhalová Ima Absolute Sensation 75,5 76,0 151,5
2. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara 71,0 71,0 142,0
3. Lenka Zdráhalová Rj Good Mr Zip 71,5 70,5 142,0
4. Alena Dlouhá Moon To Impress 61,0 63,5 124,5
5. Jana Kubíčková Miky Black Mystery 60,0 62,5 122,5
6. Helena Rokytová Quinnie Bee Smart 57,0 63,5 120,5

Otevřená Western Horsemanship All Ages

1. Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe 90,0
2. Kateřina Klementová Jazzy Doc Quackers 89,5
3. Kateřina Rybová Doc Lee Stinger 87,5
4. Petra Poláčková Invitationsensation 86,0
5. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody 84,5
6. Václav Orlita Sunny Indy Lady 79,5
7. Barbora Špuková Casper Shining Moon 77,0
8. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara 75,5
9. Monika Brunová Menny Jack D.Q.
10. Romana Hrdinová JGB Hope D.Q.

Otevřená Showmanship at Halter

1. Veronika Cejpová Vivi Fancy Deluxe 94,5
2. Věra Krejčí RR War Leo Jackie 90,0
3. Maria Zábojová Sweet Golden Express 88,5
4. Monika Brunová Menny Jack 84,0
5. Erika Květoňová Double Surprise Rose 81,5
6. Michaela Ondrová Kiss 53,0
7. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara 45,0
8. Victoria Němcová Princess of Darkness D.Q.

Otevřená Western Riding All Ages

1. Petra Poláčková Invitationsensation

68,0

2. Karla Gabrielová SR Hollywood Shiner 67,5
3. Tereza Hrdinová Charlie Dark Point 67,0
4. Kateřina Rybová Doc Lee Stinger 63,5

Otevřená Superhorse All Ages

1. Karla Gabrielová SR Hollywood Shiner 71,0
2. Kateřina Rybová Doc Lee Stinger 68,0
3. Petra Poláčková Invitationsensation 65,0
4. Tereza Hrdinová Charlie Dark Point 0,0

Otevřená Hunter Under Saddle

1. Erika Květoňová Double Surprise Rose
2. Monika Brunová Menny Jack
3. Veronika Cejpová Sweet Golden Express
4. Irena Machalíková My Sailing Celine
5. Kateřina Rybová Doc Lee Stinger
6. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody
7. Lenka Černohorská Dee Crazy Stinger
8. Victoria Němcová Victorias Color Nite
9. Václav Orlita Sunny Indy Lady
10. Alena Dlouhá Moon To Impress

11. Nikol Rusinová Lucky Luck
12. Nikole Macáková Shein
13. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara
14. Monika Šenková Little Marlen
15. Radka Šťovíčková Hollywood Woodoo
16. Michaela Sekaninová Dabria

Otevřená Hunt Seat Equitation

1. Veronika Cejpová Sweet Golden Express 86,5 77,0
2. Erika Květoňová Double Surprise Rose 83,0 74,5
3. Monika Brunová Menny Jack 82,0 72,5
4. Václav Orlita Sunny Indy Lady 75,5 71,0
5. Monika Šenková Little Marlen 73,0 68,0
6. Nikole Macáková Shein 77,0 67,0
7. Hana Hausnerová Royal Zippette Cody 69,5 63,0
8. Radka Šťovíčková Hollywood Woodoo 71,5 54,5
9. Alena Dlouhá Moon To Impress 72,5 52,0
10. Lenka Černohorská Dee Crayzy Stinger 73,0 27,0

11. Michaela Sekaninová Dabria 68,0
12. Kateřina Rybová Doc Lee Stinger 65,0
13. Kateřina Mackovčinová Pepsi Sugar Clara 60,0

Otevřená Barrel race All Ages

1. Ondřej Pavlíček Merlin Peppy Rooster 17,64 17,69 17,64
2. Jaroslav Novosad Absarokee Amy NJ 17,81 18,25 17,81
3. Martina Vrublová Štěpánka 18,32 17,89 17,89
4. Monika Marešová Absarokee Dumit Star 17,91 17,90 17,90
5. Jan Kobliha Láska 18,91 18,51 18,51
6. Kristýna Molinariová Dartaňan 18,62 19,01 18,62

Otevřená Pole Bendig All Ages

1. Martina Vrublová Štěpánka 30,34 24,53 24,53
2. Ondřej Pavlíček Merlin Peppy Rooster 24,76 34,58 24,76
3. Jaroslav Novosad Absarokee Amy NJ 26,28 25,64 25,64
4. Jan Kobliha Láska 33,05 26,14 26,14
5. Kristýna Molinariová Dartaňan 27,98 28,10 27,98
6. Monika Marešová Absarokee Dumit Star 40,71 28,17 28,17

 
© 2017 Mistrovství dospělých WRC ČR 2017 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: