SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 29-30.4.2017

15. ze 54 položek
 
Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany  (Hofiteam Židovice) 29-30.4.2017

Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 29-30.4.2017

Pidilidi Trail s vodičem krok 3-10 let

1 Madronová Kateřina Bueno Jay Dee

Pidilidi Trail bez vodiče krok 6-10 let

1. Zástěra Petr Warior
1 Hofmanová Natálie NA Dry Jerry

Pidilidi Showmanship at Halter 3-10 let

1 Hofmanová Natálie NA Dry Jerry

Pidilidi Horsemanship krok,klus 6-10 let

1. Zástěra Petr Warior

Začínající Reining D

Kubranová Mária Kam Cocco Chanel

Začínající Western Pleasure D

1. Nová Michaela Rockys Less Dee
2. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
3. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit
4. Krpatová Gabriela Nelli
5. Kodrová Karolína April Doc Bony
6. Kopáček Martin Smililng Dream
7. Kubranová Mária Kam Cocco Chanel
8. Ludvíčková Marie Tullamore

Začínající Trail D

1. Kopáček Martin Smiling Drem 69,5
2. Veselka Pavel IC Whizard Dancing 68,5
3. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 68
4. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 68
5. Krpatová Gabriela Nelli 67
6. Vaňková Marie Sea Fire 66
7. Nová Michaela Rockys Less Dee 66
Ludvíčková Marie Tullamore 0
Kodrová Karolína April Doc Bony 0
Štěpařová-Nývltová Kamila Leon 0

Začínající Western Horsemanship D

1. Nová Michaela Rockys Less Dee 72
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 70
3. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 68
4. Kodrová Karolína April Doc Bony 66
5. Kopáček Martin Smiling Dream 60
6. Vaňková Marie Sea Fire 56
7. Maurerová Nikola Comm's Forest Wikre 50
8. Zástěrová Petra San Mateo 32
9. Štěpařová -Nývltová Kamila Leon 22
10. Ludvíčková Marie Tullamore 12
Merta Jan Ooh Grays Dun It 0
Krpatová Gabriela Nelli 0
Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar 0
Veselka Pavel IC Whizards Dancing DQ
Višová Adéla AH Colored Jackpot 0

Začínající Showmanship at Halter Open D

1. Višová Adéla AH Colored Jackpot 70
2. Slavíková Gabriela Bueno Jay Dee 64
3. Kubranová Mária Kam Cocco Chanel 44
4. Kopáček Martin Smiling Dream 42

Mládež Reining C

1. Hampejsová Natálie Agili Pearle Jack 61

Mládež Western Pleasure All Ages C

1. Nová Michaela Rockys Less Dee
2. Kopáček Martin Smiling Dream

Mládež Trail All Ages C

1. Mročková Eliška Mg Doc Joe Camino 69,5
2. Kopáček Martin Smiling Dream 67
Nová Michaela Rockys Less Dee 0
Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit 0

Mládež Western Horsemanship All Ages C

1. Mročková Eliška Mg Doc Joe Camino
2. Roudová Veronika TNT Full Moon Dunnit
3. Nová Michaela Rockys Less Dee
4. Kopáček Martin Smilling Dream
5. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
6. Višová Adéla AH Colored Jackpot

Mládež Showmanship at Halter C

1. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
2. Višová Adéla AH Colored Jackpot
3. Slavíková Gabriela Bueno Jay Dee

Reining All Ages Open C ( MP - mimo pořadí )

1. Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza 62,5
Číhalová Lucie Smiling Little Klara DQ
MP Třeštíková Tereza Agili Pearle Jack 68
MP Doležal Miroslav HH Wimpy Step 66
MP Košíková Blanka Cookie Little Lena 0
MP Doležal Miroslav Docs Gotta Spook 0

Western Pleasure Open C

1. Nová Michaela Rockys Less Dee
2. Košíková Blanka Cookie Little Lena
3. Číhalová Lucie April Doc Bony
4. Němcová Michaela Dabria
5. Bílek Roman TT Mighty Junior
6. Zástěra Pavel San Mateo
7. Konečná Ivana Magic Hickory Chex

Trail All Ages Open C

1. Veselková Eva Smoken Bars Buddy 69,5
2. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit 63,5
3. Němcová Michaela Dabria 63
4. Konečná Ivana Magic Hickory Chex 47,5
5. Číhalová Lucie April Doc Bony 34,5
Zástěra Pavel San Mateo 0
Nová Michaela Rockys Less Dee 0
Bílek Roman TT Mighty Junior 0
Černohorská Lenka Dee Crazy Stinger 0

Western Horsemanship All Ages Open C

1. Nová Michaela Rockys Less Dee
2. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
3. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
4. Adámková Daniela Ooh Grays Dun It
5. Bílek Roman TT Mighty Junior
6. Němcová Michaela Dabria
7. Višová Adéla AH Colored Jackpot
8. Čenohorská Lenka Dee Crazy Stinger
9. Konečná Ivana Magic Hickory Chex
Kodrová Karolína April Doc Bony

Showmanship at Halter Open C

1. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
2. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
3. Slavíková Gabriela Bueno Jay Dee
4. Bílek Roman TT Mihty Junior
Merta Jan Ooh Grays Dun It

Hunter Under Saddle Open C

1. Němcová Michaela Dabria
2. Černohorská lenka Dee Crazy Stinger

 
© 2017 Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 29-30.4.2017 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: