SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Mistrovství mládeže WRC ČR 2016

20. ze 54 položek
 
Mistrovství mládeže WRC ČR 2016

Mistrovství mládeže WRC ČR 2016

Reining

1. Kučíková Natálie SK Great Future 141
2. Pavlica Tomáš SK Smart Shiner 140
3. Paverová Radka DP Commandanut 139,5
4. Hrdinová Tereza Charlie Dark Point 136,5
5. Čejka Vladimír Twelwe Twenty Whiz 136,5
6. Nevřalová Nikola Charlie Rooster Lynx 133
7. Nýznerová Jill Maili Hollywood Shin 131,5
8. Čejka Vladimír Dry Little Smartin 131
9. Abrahámová Karolína MV Peppy Boss 131
10. Karasová Thea Arkáda 118

Reining - kategorie do 13-ti let

1. Čejka Vladimír Twelwe Twenty Whiz 136,5
2. Nevřalová Nikola Charlie Rooster Lynx 133
3. Čejka Vladimír Dry Little Smartin 131
4. Abrahámová Karolína MV Peppy Boss 131
5. Karasová Thea Arkáda 118

Freestyle Reining

1. Paverová Radka DP Commandanut 148
2. Řeháčková Klára Sauli Jay Happy 147
3. Nevřalová Nikola Charlie Rooster Lynx 139
4. Karasová Thea Arkáda 125,5
5. Vavřínková Gabriela NA Smart Chico Glo 116,5
6. Kautský Jakub Smart Silver Glo 116,5
7. Karasová Sára Gimi 116,5
8. Oujezská Adéla Joele Seek Legacy 115
9. Lissová Martina Jimmy Stormy Runner 57,5

Freestyle Reining - kategorie do 13-ti let

1. Nevřalová Nikola Charlie Rooster Lynx 139
2. Karasová Thea Arkáda 125,5
3. Karasová Sára Gimi 116,5
4. Lissová Martina Jimmy Stormy Runner 57,5

Western Pleasure

1. Ranná Tereza Rin
2. Kněžourová Tereza Rosey O Rima
3. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars
4. Macáková Nicole Shein
5. Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt
6. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen
7. Chrastecká Kateřina Dusty Dual Star
8. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
9. Oujezská Adéla Joele Seek Legacy

Western Pleasure - kategorie do 13-ti let

1. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars

Trail

1. Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt 147,5
2. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 147
3. Skalková Lucie Prince O Rima 143,5
4. Ranná Tereza Rin 143,5
5. Hausnerová Hana Royal Zippette Cody 143
6. Hrdinová Zuzana JGB Hope 138
7. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs 138
8. Chrastecká Kateřina Dusty Dual Star 137,5
9. Králíková Alena Avalanche 137,5
10. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen 133

Trail - kategorie do 13-ti let

1. Králíková Alena Avalanche 137,5
2. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars 67

Western Horsemanship

1. Macáková Nicole Shein 84
2. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars 82
3. Kněžourová Tereza Rosey O Rima 78
4. Žárská Tereza Kam Dusty Enterprise 77
5. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs 76
6. Hausnerová Hana Royal Zippette Cody 75
7. Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt 74
8. Chrastecká Kateřina Dusty Dual Star 72
9. Skalková Lucie Prince O Rima 70
10. Ranná Tereza Rin 62

Western Horsemanship - kategorie do 13-ti let

1. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars 82
2. Králíková Alena Avalanche 67 r.

Showmanship at Halter

1. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars 92
2. Brunová Kateřina Menny Jack 83
3. Hrdinová Zuzana Gamblers Goodies 81
4. Kněžourová Tereza Rosey O Rima 78
5. Oujezská Adéla Joele Seek Legacy 71
6. Macáková Nicole Shein 70
7. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs 64
8. Lissová Martina Jimmy Stormy Runner 60
9. Trnková Sára Miss Montana Star 54
10. Stejskalíková Kristýna Roxy Princess 50

Showmanship at Halter - kategorie do 13-ti let

1. Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars 92
2. Brunová Kateřina Menny Jack 83
3. Lissová Martina Jimmy Stormy Runner 60

Hunter Under Saddle

1. Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt
2. Hausnerová Hana Royal Zippette Cody
3. Grimová Denisa Vendy
4. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
5. Králíková Alena Avalanche

Hunter Under Saddle - kategorie do 13-ti let

1. Králíková Alena Avalanche

Hunt Seat Equitation

1. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs 88
2. Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt 78
3. Hausnerová Hana Royal Zippette Cody 75
4. Grimová Denisa Vendy 30

Barrel Race

1. Chyla Martin Docs Buck Prince 18,4
2. Škůrková Lucie Bella 21,1

Pole Bending

1. Škůrková Lucie Bella 28,95
2. Chyla Martin Docs Buck Prince 32,5

Pidilidi Trail

1. Nováčková Nella Egon
1. Chvátalová Monika Joele Seek Legacy
1. Valenta Viktor Dry Little Smartin
1. Chvátal František NA Smart Chico Glo
1. Knyblová Isabela Dualy Dual Docs
1. Chvátal David Maybe For Me
1. Komínková Amélie Cal Bar Legacy
1. Čejková Kateřina Joe Freckles Cody
1. Palasová Anna Egon

Pidilidi Western Horsemanship

1. Čejková Kateřina Joe Freckles Cody
1. Duksová Laura Little Jack
1. Sviežená Viktorie Daros
1. Komínková Amélie Cal Bar Legacy
1. Machanderová Aneta Wing Eagle Ron
1. Palasová Anna Egon
1. Valenta Viktor Dry Little Smartin
1. Brunová Kateřina Menny Jack
1. Knyblová Isabela Dualy Dual Docs
1. Nováčková Nella Egon
1. Pudichová Rozálie Wing Eagle Ron

Pidilidi Showmanship at Halter

1. Duksová Laura Little Jack
1. Čejková Kateřina Joe Freckles Cody
1. Chvátal David Maybe For Me
1. Řeháček Lukáš Sauli Jay Happy
1. Chvátal František NA Smart Chico Glo
1. Pudichová Rozálie Daros
1. Chvátalová Monika Joele Seek Legacy
1. Komínková Amélie Cal Bar Legacy
1. Liss Daniel Jimmy Stormy Runner
1. Sviežená Viktorie Wing Eagle Ron
1. Palasová Anna Egon
1. Knyblová Isabela Dualy Dual Docs
1. Machanderová Aneta Daros

 
© 2017 Mistrovství mládeže WRC ČR 2016 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: