SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany II (Hofiteam Židovice) 25.6.2016

26. ze 54 položek
 
Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany II (Hofiteam Židovice) 25.6.2016

Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany II (Hofiteam Židovice) 25.6.2016

Reining Mládež C

Čejka Vladimír Twelwe Twenty Whiz
Čejka Vladimír Dry Little Smartin
MP Abrahámová Karolína MV Peppy Boss

MP = mimo pořadí

Western Pleasure Mládež C

1. Dudová Adéla Skippy Silverado
2. Kalábová Sarah Joe Anna
MP Mitkova Victoria Princess Of Darkness

MP = mimo pořadí

Trail Mládež C

Dudová Adéla Skippy Silverado
MP Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars
MP Mitkova Victoria Princess Of Darkness

MP = mimo pořadí

Western Horsemanship Mládež C

1. Dudová Adéla Skippy Silverado
Kalábová Sarah Joe Anna

Showmanship at Halter Mládež C

1. Čejková Kateřina Joe Freckles Cody
2. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
MP Mitkova Victoria Princess Of Darkness
MP Pavlicová Nikol Charlie TNT Bars

MP = mimo pořadí

Reining Open C

1. Miksová Romana SR Top Joe Glo
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza
Bužková Lucie PB Roan Dually
MP Třeštíková Tereza Agili Pearle Jack
MP Třeštíková Tereza AP Royal Bar

MP = mimo pořadí

Western Pleasure Open C

1. Kalábová Sarah Joe Anna
MP Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt

MP = mimo pořadí

Trail Open C

1. Dudová Adéla Skippy Silverado
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
MP Cejpová Veronika Sweet Golden Express
MP Líbal Radek Carrera O Rima

MP = mimo pořadí

Western Horsemanship Open C

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
3. Bužková Lucie PB Roan Dually
Kalábová Sarah Joe Anna
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza
MP Bícová Pavla Gamblers InitToWinIt
MP Líbal Radek Carrera O Rima

MP = mimo pořadí

Showmanship at Halter Open C

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Vichrová Jana Baron
3. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar

Reining Začínající D

Miksová Romana SR Top Joe Glo
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza

Trail Začínající D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
3. Veselka Pavel IC Whizards Dancing
Konečná Ivana Magic Hickory Chex
Ludvíčková Marie Tullamore
Dudová Adéla Skippy Silverado

Western Horsemanship Začínající D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Dudová Adéla Skippy Silverado
3. Veselka Pavel IC Whizards Dancing
4. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
5. Kalábová Sarah Joe Anna
6. Ludvíčková Marie Tullamore
7. Konečná Ivana Magic Hickory Chex

Showmanship at Halter Mládež D

1. Jelínková Bára Sweet Golden Express
2. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar

Showmanship at Halter Open D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Jelínková Bára Sweet Golden Express
3. Vichrová Jana Baron
4. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
5. Hamplová Marcela Gamblin Honey Bar

 
© 2017 Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany II (Hofiteam Židovice) 25.6.2016 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: