SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D - Hofiteam Židovice u Loun 28.5.2016

32. ze 54 položek
 
Závody C, D - Hofiteam Židovice u Loun 28.5.2016

Závody C, D - Hofiteam Židovice u Loun 28.5.2016

Western Pleasure Mládež C

1. Stará Kateřina TNT Full Moon Dunnit
2. Šimůnková Andrea Sean Daien Boabatee
3. Valešová Lucie Annie

Trail Mládež C

1. Šimůnková Andrea Sean Daien Boabatee
2. Matičková Adéla Jasmína
3. Baslová Nelly Laredo
Valešová Lucie Annie
Műllerová Linda TNT Full Moon Dunnit

Western Horsemanship Mládež C

1. Műllerová Linda TNT Full Moon Dunnit
2. Šimůnková Andrea Sean Daien Boabatee

Showmanship at Halter Mládež C

1. Műllerová Linda NA Smartins Irene
2. Matičková Adéla Jasmína
3. Baslová Nelly Laredo
Jedlička Jan Tamara

Western Pleasure Open C

1. Sedláková Jaroslava Olenas Valentine
2. Svobodová Tereza Bady
3. Bílek Roman TT Mighty Junior Too
4. Reininger Ondřej Amazing Magic Skip

Trail Open C

1. Fikarová Věra Laredo
2. Krátký Bohumil JZ Crimson Star
3. Bílek Roman TT Mighty Junior Too
4. Reininger Ondřej Amazing Magic Skip

Western Horsemanship Open C

1. Stará Kateřina TNT Full Moon Dunnit
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
3. Svobodová Tereza Bady
4. Fikarová Věra Laredo
5. Bílek Roman TT Mighty Junior Too
6. Krátký Bohumil JZ Crimson Star
Sedláková Jaroslava Olenas Valentine
Reininger Ondřej Amazing Magic Skip

Showmanship at Halter Open C

1. Stará Kateřina NA Smartins Irene
2. Fikarová Věra Laredo
3. Bílek Roman TT Mighty Junior Too

Hunter Unter Saddle Open C

1. Sedláková Jaroslava Olenas Valentine

Hunt Seat Equitation Open C

1. Sedláková Jaroslava Olenas Valentine

Trail Začínající D

1. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
2. Kudrnová Kamila Holy Jack Boy
3. Vojtíšková Petra Laredo
4. Tischlerová Kristýna Sweet Bar Bandit
5. Šestáková Klára SD Magic
6. Svobodová Tereza Bady
Husáková Barbora Abigale Jane Valley
Kopáček Martin Smiling Dream
Jedlička Jan Tamara

Western Horsemanship Začínající D

1. Tischlerová Kristýna Sweet Bar Bandit
2. Veselková Eva Smoken Bars Buddy
3. Svobodová Tereza Bady
4. Kudrnová Kamila TNT Full Moon Dunnit
5. Čomošová Lucie Spice Jimmy
6. Husáková Barbora Abigale Jane Valley
7. Tatýrková Leona Coldie S Valley
8. Kopáček Martin Smiling Dream
9. Matičková Adéla Jasmína
Jedlička Jan Tamara

Western Pleasure Open D

1. Kudrnová Kamila TNT Full Moon Dunnit
2. Tatýrková Leona Coldie S Valley
3. Svobodová Tereza Bady
4. Kopáček Martin Smiling Dream

Showmanship at Hater Open D

1. Matičková Adéla Jasmína
2. Svobodová Tereza Bady
3. Kalábová Sarah Easter Ami Colord Bar
4. Růžičková Kristýna Schnucky
5. Kopáček Martin Smiling Dream
6. Stýblová Markéta TT Mighty Junior Too
7. Krátká Pavla JZ Crimson Star

 
© 2017 Závody C, D - Hofiteam Židovice u Loun 28.5.2016 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: