SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 30.4.-1.5.2016

37. ze 55 položek
 
Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 30.4.-1.5.2016

Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 30.4.-1.5.2016

Reining Mládež C

1. Abrahámová Karolína MV Peppy Boss
2. Čejka Vladimír Dry Little Smartin

Western Pleasure Mládež C

1. Grimová Denisa Vendy
2. Fialová Liliana Rebeca
3. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ

Trail Mládež C

1. Fialová Liliana Rebeca
2. Šimůnková Andrea Sean Daien Boabate
3. Grimová Denisa Vendy
4. Müllerová Linda TNT Full Moon Dunnit
Mitkova Victoria Princess Of Darkness

Western Horsemanship Mládež C

1. Macáková Nicole Shein
2. Müllerová Linda TNT Full Moo Dunnit
3. Grimová Denisa Vendy
4. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
5. Fialová Liliana Rebeca
Šimůnková Andrea Sean Daien Boabate

Showmanship at Halter Mládež C

1. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
2. Šimůnková Andrea Sean Daien Boabate

Reining All Ages Open C

1. Brůček Lukáš Topsail Pop
2. Košíková Blanka Cookie Little Lena
3. Bužková Lucie PB Roan Dually
4. Trachtová Olga Boby Freckle
Brůček Lukáš Flash Those Chex
Farina Mike HH Shining Hollywood
Kolářová Martina LV Magnum Bobby Chic
Doležal Miroslav HH Golden Shiner
Farina Mike IC Bringer Of Rain
Brůček Lukáš Lil Smokin Gun
Třeštíková Tereza AP Royal Bar

Western Pleasure All Ages Open C

1. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
2. Šormová Edita Siwane Skip Dunit
3. Číhalová Lucie April Doc Bony
4. Sedláková Jaroslava Olenas Valentine
5. Šťovíčková Radka Hollywood Woodoo
6. Němcová Veronika Sunny Indy lady
7. Svobodová Tereza Bady
8. Trachtová Olga Boby Freckle
9. Reininger Ondřej Amazing Magic Skip

Trail All Ages Open C

1. Cejpová Veronika Siwane Skip Dunit
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
3. Třeštíková Tereza Royal Gemstone Bar
4. Číhalová Lucie April Doc Bony
5. Koudelka Josef S-Candie Doll Barr
Šťovíčková Radka Hollywood Woodoo
Mitkova Victoria Princess Of Darkness
Reininger Ondřej Amazing Magic Skip
Márová Šárka Dunnits Rowdy

Top Trail All Ages Open

1. Studničková Sára American Snow Lady
2. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
3. Jančík Petr Gamblers Inittowinit
4. Hausnerová Hana Gentle Dun It Queen
5. Hausner Zdeněk Royal Zippette Cody
6. Márová Nikola Zippo Firelight
Cejpová Veronika Sweet Golden Express

Western Horsemanship Open C

1. Třeštíková Tereza Royal Gemstone Bar
2. Šormová Edita Siwane Skip Dunit
3. Číhalová Lucie April Doc bony
4. Sedláková Jaroslava Olenas Valentine
5. Bužková Lucie PB Roan Dualy
6. Svobodová Tereza Bady
7. Šťovíčková Radka Hollywood Woodoo
8. Třešňáková Lucie Goodshapes Bullet
9.-10. Reininger Ondřej Amazing Magic Skip
9.-10. Márová Šárka Dunnits Rowdy
11. Koudelka Josef S-Candie Doll Barr
Němcová Veronika Sunny Indy Lady
Trachtová Olga Boby Freckle
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza

Showmanship at Halter Open C

1. Zábojová Maria Sweet Golden Express
2. Šormová Edita Siwane Skip Dunit
3. Vichrová Jana Baron
4. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
5. Rejmanová Šárka Dunnits Gold Princess
6. Vacková Eva Catty Jack H
7. Mikulejská Tereza Hello Bubukitty
8. Hamplová Marcela Gamblin Gold Rain

Reining Začínající D

1. Čejka Vladimír Dry Little Smartin
2. Číhalová Lucie April Doc Bony
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza
Zástěra Pavel Warior

Trail Začínající D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Rejmanová Šárka Dunnits Gold Princess
3. Číhalová Lucie April Doc Bony
4. Klátová Hana D Kid Bar
5. Husáková Barbora Rebeca
6. Čejka Vladimír Joe Freckles Cody
Svobodová Tereza Bady
Zástěra Pavel Warior

Western Horsemanship Začínající D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Klátová Hana D Kid Bar
3. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
4. Svobodová Tereza Bady
5. Šestáková Klára SD Magic
6. Třešňáková Lucie Goodshapes Bullet
7. Zástěra Pavel Warior
Gramer Lukáš Sid Sonny Bonanza

Showmanship at Halter Mládež D

1. Jelínková Bára Sweet Golden Express
2. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
3. Müllerová Linda American Snow lady
4. Klátová Hana D Kid Bar

Showmanship at Halter Open D

1. Nodžáková Veronika TNT Full Moon Dunnit
2. Jelínková Bára Sweet Golden Express
3. Rejmanová Šárka Dunnits Gold Princess
4. Novotná Barbora Golden Patty MCTQ
5. Vichrová Jana Baron
6. Mikulejská Tereza Hello Bubukitty
7. Vacková Eva Catty Jack H
8. Šestáková Klára SD Magic
9. Hamplová Marcela Gamblin Honey Bar

 
© 2017 Závody C, D - Ranch Happy Hour Krakovany (Hofiteam Židovice) 30.4.-1.5.2016 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: