SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 8.5.- 10.5.2015

52. ze 54 položek
 
Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 8.5.- 10.5.2015

Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 8.5.- 10.5.2015

Showmanship at Halter Open C

1. Bícová Pavla GF Leopard Lena
2. Koudelková Andrea Flying Nimble Boy

Western Horsemanship Open C

1. Cejpová Veronika JZ Crimson Star
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit
3. Traxlová Anna TNT Full Moon Dunnit
4. Koudelková Andrea Flying Nimble Boy
Bícová Pavla GF Leopard Lena

Western Pleasure Open C

1. Woznicová Veronika Technoflex
2. Bartošová Silvie Dannys Golden Zippo
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit
4. Koudelková Andrea Flying Nimble Boy

Trail Open C

1. Hofmanová Hana NA Dry Jerry
2. Cejpová Veronika JZ Crimson Star
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit
Bartošová Silvie Dannys Golden Zippo
Vopičková Veronika GF Leopard Lena
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

Reining Open C

1. Michlová Petra Jacs Peppy Cowgirl
2. Trachtová Olga Boby Freckle
3. Hrušková Markéta Kam Road Trip
4. Jarolímová Denisa Miss Jacie Hollywood
5. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
Radošová Jitka Hollywood Chex

Showmanship at Halter Open D

1. Koudelková Andrea Young Lady Sunny Gold

Western Horsemanship Open D

1. Koudelková Andrea Young Lady Sunny Gold

Western Pleasure Open D

1. Woznicová Veronika Technoflex
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit
3. Koudelková Andrea Young Lady Sunny Gold

Reining Open D

1. Michlová Petra Jacs Peppy Cowgirl
2. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
Jarolímová Denisa Miss Jacie Hollywood

Working Cowhorse Open D

1. Trachtová Olga Boby Freckle
2. Roubíček Jiří MV Pauleenas Delight
3. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
4. Vacík Václav MA Starfighter
5. Kratochvílová Veronika Fifito Leo

Cutting Open D

1. Spáčil Karel Dual Rey TR
2. Spáčil Karel Dual Little Lena

Team Penning Open D

1. Vondroušová Barbora Smart Top Jet
1. Trachtová Olga Boby Freckle
1. Kratochvílová Veronika Fifito Leo

Hunter Under Saddle Open

1. Hofmannová Romana NA Smartins Irene
2. Studničková Sára American Snow Lady
3. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
4. Mitková Victoria Princess Of Darkness
5. Traxlová Anna TNT Full Moon Dunnit
6. Woznicová Veronika Technoflex

Hunt Seat Equitation Open

1. Hofmannová Romana NA Smartins Irene
2. Studničková Sára American Snow Lady
3. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs
4. Traxlová Anna TNT Full Moon Dunnit
Woznicová Veronika Technoflex

Hunter Hack Open

1. Knyblová Michaela Dualy Dual Docs

 
© 2017 Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 8.5.- 10.5.2015 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: