SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Ze závodů a akcí     Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015

55. ze 55 položek
 
Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015

Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015

Showmanship At Halter Open C

1. Švajdová Barbora Valentýnka
2. Kořán Roman Mahal

Western Horsemanship Open C

1. Trachtová Olga Boby Freckle
2. Langášová Aneta TT Moondance
3. Kořán Roman Mahal
4. Vasková Veronika Brent
5. Váňová Denisa Res Shados Bandit
6. Hrubcová Lucie Axel
7. Švajdová Barbora Blanca Emotion

Western Pleasure Open C

1. Langášová Aneta TT Moondance
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit
3. Vasková Veronika Brent
4. Kořán Roman Mahal
5. Hrubcová Lucie Axel
Švajdová Barbora Blanca Emotion
Vopičková Veronika GF Leopard Lena
Zajac Tom Gamblers Mr Zip

Trail Open C

1. Švajdová Barbora Blanca Emotion
2. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit
Zajac Tom Gamblers Mr Zip
Kořán Roman Mahal
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts

Reining Open C

1. Trachtová Olga Boby Freckle

Showmanship At Halter Open D

1. Holoubková Kateřina Sweetie Ann

Western Horsemanship Open D

1. Váňová Denisa Res Shados Bandit
2. Hrubcová Lucie Axel
3. Vasková Veronika Wild Speed

Western Pleasure Open D

1. Váňová Denisa Res Shados Bandit
2. Vasková Veronika Wild Speed
3. Hrubcová Lucie Axel

Trail Open D

1. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
2. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Reining Open D

1. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun
Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
Hatwagner Walter Golden Mac Diamond
Vacík Václav MA Starfighter

Working Cowhorse Open D

1. Vacík Václav MA Starfighter
2. Trachtová Olga Boby Freckle
3. Bartošová Silvie Gotalotta Smarts
4. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun

Team Penning Open D

1. Hrušková Markéta GW Dallas Maygun no time
Trachtová Olga Boby Freckle no time
Kratochvílová Veronika Fifito Leo no time

Ranch Sorting Open D

1. Trachtová Olga Boby Freckle no time
Hrušková Markéta GW Dallas Maygun no time

Hunter Under Saddle Open

1. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
2. Langášová Aneta TT Moondance
3. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
4. Cejpová Veronika TT Borovanda
5. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Hunt Seat Equitation Open

1. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
2. Cejpová Veronika TT Borovanda
3. Váňová Denisa Res Shados Bandit

Hunter Hack Open

1. Knyblová Michaela Dually Dual Docs
2. Vopičková Veronika GF Leopard Lena
3. Cejpová Veronika TT Borovanda

 
© 2017 Závody C, D, anglické disciplíny - Galloway Farma Roupov, 5.4.- 6.4.2015 | Ze závodů a akcí Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: