Slide 20
SLIDE 19
SLIDE 18
slide 17
slide 16
slide 15
SLIDE 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10
slide 9
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
slide 3
slide 2
SLIDE 1
 
 

Články     Mistrovství mládeže WRC ČR 2018

Archiv (76)    Historie (1)    Informační servis Prezidia (0)    Ostatní (0)    Ze závodů a akcí (67)   
2. ze 144 položek
 
Mistrovství mládeže WRC ČR 2018

Mistrovství mládeže WRC ČR 2018

Mistři mládeže pro rok 2018

Mládež Reining All Ages Martina Lissová HH Golden Shiner
Mládež Freestyle Reining Klára Řeháčková Sauli Jay Happy
Mládež Western Pleasure All Ages Eliška Doležalová RPV Genuine Mr Zip
Mládež Trail All Ages Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
Mládež Western Horsemanship All Ages Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt
Mládež Showmanship At Halter Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
Mládež Hunter Under Saddle Pavla Bícová

Gamblers InitToWinIt

Mládež Hunt Seat Equitation Denisa Grimová TT Moondance

Mládež Reining All Ages

1. Martina Lissová HH Golden Shiner 69,0 69,0 138,0
2. Sára Karasová SK Legend Boomer 68,5 67,5 136,0
3. Kristýna Ondrouchová Lily Shining Choco 67,0 67,5 134,5
4. Vladimír Čejka Stargunn 69,0 64,5 133,5
5. Nikola Káňová Charlie Rooster Lynx 67,0 64,5 131,5
6. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy 67,5 64,0 131,5
7. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 62,5 61,5 124,0
8. David Chvátal SK Nu Chex 59,5 61,0 120,5
9. Gabriela Vavřínková NA Smart Chico Glo 51,5 54,0 105,5
10. Petra Paříková Arkáda 6 60,5 0,0 60,5

11-12. Klára Řeháčková Gun Sonador 0,0 0,0
11-12. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 0,0 0,0

Mládež Reining All Ages - kategorie do 13-ti let

1. Viktorie Sviežená SKLegends Sayo 62,5 61,5 124,0
2. David Chvátal SK Nu Chex 59,5 61,0 120,5

Freestyle Reining Mládež

1. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy

73,0

2. Martina Lissová HH Golden Shiner 72,5
3. Klára Řeháčková Gun Sonador 69,0
4. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 68,5
5. Nikola Káňová Charlie Rooster Lynx 64,5
6. David Chvátal SK Nu Chex 64,0
7. Viktor Valenta Peppy Gun Rose 64,0
8. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 62,0
9. Petra Paříková Arkáda 6 58,0
10. Gabriela Vavřínková NA Smart Chico Glo 57,5

Freestyle Reining mládež - kategorie do 13-ti let

1. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 68,5
2. David Chvátal SK Nu Chex 64,0
3. Viktor Valenta Peppy Gun Rose 64,0
4. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 62,0

Mládež Western Pleasure All Ages

1. Eliška Doleželová RPV Genuine Mr Zip
2. Eliška Poláčková InvitationSensation
3. Leontyna Tanko Ima Absolute Sensation
4. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt
5. Denisa Grimová TT Moondance
6. Nikol Pavlicová Batt Ur Lashez
7. Zuzana Hrdinová Gamblers Goodies
8. Anna Bláhová Zippos Blue Leonett
9. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino
10. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady

11. Alena Králíková SensationChocoChip

Western Pleasure mládež - kategorie do 13-ti let

1. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady

Mládež Trail All Ages

1. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 74,0 76,0 150,0
2. Eliška Poláčková InvitaionSensation 73,0 76,0 149,0
3. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 72,0 72,5 144,5
4. Leontyna Tankó Ima Absolute Sensation 68,5 73,5 142,0
5. Zuzana Hrdinová Gamblers Goodies 71,5 69,5 141,0
6. Eliška Doležalová RPV Genuine Mr.Zip 69,5 71,0 140,5
7. Leontyna Tankó JGB Jackie Bee Quade 72,0 67,5 139,5
8. Eliška Doležalová Menny Jack 70,0 68,0 138,0
9. Sára Trnková Miss Montana Star 70,0 53,0 123,0
10. Jakub Kautský Smart Silver Glo 62,0 60,0 122,0

11. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 58,5 58,5
12. Alena Králíková SensationChocoChip 56,5 56,5
13. Jakub Kautský SK Smarrt Sayo 52,0 52,0
14. Alena Králíková Joye 51,0 51,0


Mládež Western Horsemanship All Ages

1. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 86
2. Leontyna Tanko JGB Jackie Bee Quade 82
3. Eliška Poláčková InvitationSensation 81,5
4. Denisa Grimová TT Moondance 78,5
5. Zuzana Hrdinová Gamblers Goodies 70,5
6. Sára Trnková Miss Montana Star 63,0
7. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 0,0
8. Anna Bláhová Zippos Blue Leonett 0,0
9. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 0,0
10. Eliška Doležalová RPV Genuine Mr Zip 0,0

11. Alena Králíková SensationChocoChip 67,5
12. Eva Majerhoferová Marty Blue Diamond 61,0
13. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 60,0
14. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 47,0
15. Jakub Kautský Smart Silver Glo 43,0
16. Lucie Hradilová Beauty Surprise 58,0
17. Veronika Cochlarová AP Captain 32,5
18-19. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody D
18-19. Michaela Beňková Smart Fantastic Wimpy D

Western Horsemanship mládež - kategorie do 13-ti let

1. Eva Majerhoferová Marty Blue Diamond 61,0
2. Viktorie Sviežená SK Legends Say 60,0
3. Lucie Hradilová Beauty Surprise 58,0

Mládež Showmanship at Halter

1. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 93,5
2. Zuzana Hrdinová Gamlers Goodies 89,5
3. Anna Bláhová Zippos Blue Leonett 84,0
4. Denisa Grimová TT Moondance 82,5
5. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 80,0
6. Viktorie Sviežená Lily Shining Choco 79,5
7. Sára Trnková Miss Montana Star 78,5
8. Kateřina Brunová Menny Jack 76,0
9. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 71,0
10. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 70,0

11. Eva Majerhoferová Marty Blue Diamond 63,0
12. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 58,0
13. Anna Palasová Zippos King Of Fire 55,0
14. Laura Jelínková NA Smart Chico Glo 50,0
15. Klára Řeháčková Sauli Jay Happy 47,0
16. Martina Švecová RK Catinka 47,0
17. Monika Chvátalová SK Nu Chex 44,0
18. Nika Kovářová SK SMart Nikkita 0,0

Mládež Showmanship at Halter - kategorie do 13-ti let

1. Viktorie Sviežená Lily Shining Choco 79,5
2. Kateřina Brunová Menny Jack 76,0
3. Thea Karasová Jimmy Stormy Runner 71,0
4. Eva Majerhoferová Marty Blue Diamond 63,0
5. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 58,0
6. Anna Palasová Zippos King Of Fire 55,0
7. Laura Jelínková NA Smart Chico Glo 50,0
8. Monika Chvátalová SK Nu Chex 44,0
9. Nika Kovářová SK Smart Nikkita 0,0

Mládež Hunter Under Saddle


1. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt
2. Denisa Grimová TT Moondance
3. Anna Darmovzalová Sunshine Color Skip
4. Hana Klátová D Kid Bar
5. Magdalena Malá Classy Foxy Nina
6. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady
7. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino
8. Anna Bláhová Zippos Blue Leonett
9. Kateřina Čejková Joe Freckůles Cody

Mládež Hunter Under Saddle - kategorie do 13-ti let

1. Anna Darmovzalová Sunshine Color Skip
2. Kateřina Pekařová Suny Indy Lady
3. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody


Mládež Hunt Seat Equitation

1. Denisa Grimová TT Moondance 77,5
2. Anna Darmovzalová Sunshine Color Skip 73,0
3. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 68,5
4. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady 59,5
5. Anna Bláhová Zippos Blue Leonett 57,0
6. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 54,0
7. Magdalena Malá Classy Foxy Nina 50,5
8. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 43,0
9. Hana Klátová D Kid Bar 0,0

Mládež Hunter Under Saddle - kategorie do 13-ti let

1. Anna Darmovzalová Sunshine Color Skip 73,0
2. Kateřina Pekařová Suny Indy Lady 59,5
3. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 43,0


Pidilidi Western Pleasure

1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. Monika Chvátalová SK Smart Sayo

Pidilidi Trail

1. Nela Kovářová Egon
1. Anna Palasová Zippos Of Fire
1. Monika Chvátalová SK Smart Sayo
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Lukáš Řeháček Sauli Jay Happy
1. Nela Nováčková Egon

Pidilidi Western Horsemanship


1. Nela Kovářová Egon
1. Daniel Liss HH Golden Shiner
1. Monika Chvátalová SK Smartr Sayo
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. Lukáš Řeháček Sauli Jay Happy
1. Kateřina Brunová Menny Jack
1. Nella Nováčková Egon

Pidilidi Showmanship at Halter

1. Karolína Krejčí NA Smartr Chico Glo
1. Nela Kovářová Egon
1. Daniel Liss HH Golden Shiner
1. Monika Chvátalová SK Nu Chex
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Lukáš Řeháček Sauli Jay Happy
1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. Nela Krejčí NA Smart Chico Glo
1. Nella Nováčková Egon

 
© 2018 Mistrovství mládeže WRC ČR 2018 | Články Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: