SLIDE 27
slide 26
slide 25
slide 24
slide 23
SLIDE 22
slide 21
slide 20
slide 19
slide 18
slide 17
slide 16
slide 15
slide 14
slide 13
slide 12
slide 11
slide 10 - Sponzoři WRC ČR 2
slide 9 - Sponzoři WRC ČR 1
slide 8
slide 7
slide 6
slide 5
slide 4
SLIDE 3
SLIDE 2
SLIDE 1
 
 

Články     Mistrovství mládeže WRC ČR 2017

Archiv (76)    Historie (1)    Informační servis Prezidia (0)    Ostatní (0)    Ze závodů a akcí (55)   
3. ze 132 položek
 
Mistrovství mládeže WRC ČR 2017

Mistrovství mládeže WRC ČR 2017

Mistři mládeže pro rok 2017

Mládež Reining All Ages Radka Paverová DP Commandanut
Mladež Freestyly Reining Radka Paverová DP Commandanut
Mládež Western Pleasure All Ages Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt
Mládež Trail All Ages Tereza Ranná Rin
Mládež Western Horsemanship All Ages Tereza Ranná Rin
Mládež Showmanship At Halter Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
Mládež Hunter Under Saddle Denisa Grimová

Vendy

Mládež Hunt Seat Equitation Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt

Mládež Reining All Ages

1. Radka Paverová DP Commandanut 67,5 69,5 137
2. Kristýna Ondrouchová Lily Shining Choco 68,0 68,5 136,5
3. Nikola Nevřalová Charlie Rooster Lynx 67,0 68,0 135,0
4. Sára Karasová SK Legend Boomer 67,0 67,5 134,5
5. Lucie Kaňková SK Cocoas Rooster 66,5 68,0 134,5
6. Thea Karasová Arkáda 65,5 68,5 134
7. Vladimír Čejka Peppy Gun Rose 63,0 69,0 132,0
8. Natálie Hampejsová Agili Pearle Jack 66,5 64,5 131
9. Simona Růžičková Princess Likesdiamond 60,0 60,0 120,5
10. Vladimír Čejka Stargunn 55,5 0,0 55,5

Mládež Reining All Ages - kategorie do 13-ti let

1. Thea Karasová Arkáda 65,5 68,5 134,0
2. Simona Růžičková Princess Likesdiamond 60,0 60,5 120,5

Freestyle Reining Mládež

1. Paverová Radka DP Commandanut 73,5
2. Thea Karasová Arkáda 70,0
3. Nevřalová Nikola Charlie Rooster Lynx 69,0
4. Sára Karasová SK Legend Boomer 65,0
5. David Chvátal SK Nu Chex 64,5
6. Aneta Sekyrová Maybe For Me 64,0
7. Simona Růžičková Princess Likesdiamond 61,0
8. Jakub Kautský Smart Silver Glo 59,5

Freestyle Reining mládež - kategorie do 13-ti let

1. Thea Karasová Arkáda 70,0
2. David Chvátal SK Nu Chex 64,5
3. Simona Růžičková Princess Likesdiamond 61,0

Mládež Western Pleasure All Ages

1. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt
2. Leontyna Tanko Ima Absolute Sensation
3. Tereza Ranná Rin
4. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino
5. Eliška Doleželová RPV Genuine Mr Zip
6. Eliška Poláčková InvitationSensation
7. Zuzana Hrdinová Gamblers Goodies
8. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars
9. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady
10. Kateřina Fialová Classic Western Art

Western Pleasure mládež - kategorie do 13-ti let

1. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady

Mládež Trail All Ages

1. Tereza Ranná Rin 74,0 73,5 147,5
2. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 71,0 71,5 142,5
3. Sára Trnková Miss Montana Star 72,5 69,0 141,5
4. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 72,5 69,0 141,5
5. Eliška Doležalová RPV Genuine Mr.Zip 68,5 71 139,5
6. Zuzana Hrdinová JGB Hope 71,5 67,0 138,5
7. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 69,5 66,5 136,0
8. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 68,0 65,5 133,5
9. Jakub Kautský Smart Silver Glo 67,5 63,5 131,0
10. Denisa Grimová Vendy 65,0 62,5 127,5

11. Leontyna Tanko JGB jackie Bee Quade 59,0 - 59,0


Mládež Western Horsemanship All Ages

1. Tereza Ranná Rin 90
2. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 88
3. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 88
4. Leontyna Tanko JGB Jackie Bee Quade 84
5. Eliška Doležalová RPV Genuine Mr Zip 82
6. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 80
7. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 74
8. Denisa Grimová Vendy 72
9. Adéla Hvozdenská Maybe Little Crazy 67
10. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo 0

11. Jakub Kautský Smart Silver Glo 52
12. Kateřina Fialová Classic Western Art 65
13. Sára Trnková Miss Montana Star 0

Western Horsemanship mládež - kategorie do 13-ti let

1. Viktorie Sviežená SK Legends Sayo

Mládež Showmanship at Halter

1. Nikol Pavlicová Charlie TNT Bars 93
2. Kateřina Brunová Menny Jack 90
3. Eliška Mročková Mg Doc Joe Camino 89
4. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 88
5. Martina Švecová RC Catinka 86
6. Sára Trnková Miss Montana Star 84
7. Simona Růžičková Princess Likesdiamond 78
8. Zuzana Hrdinová Gamlers Goodies 75
9. Adéla Oujezská Joele Seek Legacy 70
10. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady 68

11. Aneta Sekyrová Maybe For Me 78
12. Viktorie Sviežená SK Smart Nikkita 76
13. Monika Chvátalová SK Nu Chex 75

Mládež Showmanship at Halter - kategorie do 13-ti let

1. Kateřina Brunová Menny Jack 90
2. Kateřina Čejková Joe Freckles Cody 88
3. Martina Švecová RK Catinka 86

Mládež Hunter Under Saddle

1. Denisa Grimová Vendy
2. Pavla Bícová Gamb leers InitToWinIt
3. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady
4. Adéla Hvozdenská Maybe Little Crazy
5. Kateřina Fialová Classic Western Art

Mládež Hunter Under Saddle - kategorie do 13-ti let

1. Kateřina Pekařová Sunny Indy Lady

Mládež Hunt Seat Equitation

1. Pavla Bícová Gamblers InitToWinIt 92
2. Kateřina Fialová Classic Western Art 80
3. Denisa Grimová Vendy 76
Adéla Hvozdenská Maybe Little Crazy 0
Kateřina Pekařová Sunny Indy lady 0


Pidilidi Western Pleasure

1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. Natálie Smutná Maybe For Me
1. Tereza Pekařová Sunny Indy Lady
1. Tereza Štěpánková Debbie Rejnzip

Pidilidi Trail

1. Anna Palasová Zippos Of Fire
1. František Chvátal Joele Seek Legacy
1. Monika Chvátalová SK Nu Chex
1. Nela Kovářová Egon
1. Nella Nováčková Egon
1. Tereza Pekařová Sunny Indy Lady
1. Tereza Štěpánková Debbie Rejnzip
1. Rozárie Šišková RK Catinka
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Kateřina Brunová Menny Jack

Pidilidi Western Horsemanship

1. Nela Kovářová Egon
1. Aneta Machanderová Wing Eagle Ron
1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. Laura Duksová Little Jack
1. Natálie Smutná Maybe For Me
1. Tereza Pekařová Sunny Indy Lady
1. Tereza Štěpánková Debbie Rejnzip
1. Rozárie Šišková RK Catinka
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Nella Nováčková Egon
1. Nika Kovářová Wing Eagle Ron

Pidilidi Showmanship at Halter

1. Aneta Machanderová Wing Eagle Ron
1. Nela Kovářová Egon
1. Anna Palasová Zippos King Of Fire
1. František Chvátal Joele Seek Legacy
1. Laura Duksová Little Jack
1. Monika Chvátalová SK Nu Chex
1. Tereza Pekařová Sunny Indy Lady
1. Rozálie Pudichová Wing Eagle Ron
1. Tereza Štěpánková Debbie Rejnzip
1. Rozárie Šišková RK Catinka
1. Karolína Mišurcová Black Chex Cherokee
1. Nicolas Pavel SK Ruf Results
1. Ema Doležalová SK Rooster Secret
1. Nella Nováčková Egon
1. Nika Kovářová Wing Eagle Ron

 
© 2017 Mistrovství mládeže WRC ČR 2017 | Články Western Riding Club České republiky Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů. Login

| Thumbnails powered by Thumbshots
Sdílej odkaz na: